Chcete mít okouzlující a nezapomenutelný úsměv? Která ženy by nechtěla, že? Ovšem vykouzlit sexy úsměv bez krásně bílých zubů je téměř nemožné... Naštěstí mít zuby jako perličky už v dnešní době není žádný problém!

A nejen to, bělit zuby si už můžete dokonce vy sama a v pohodlí domova!
Jak? 

Aquafresh Pure White Ultra

 

Nové možnosti v bělení zubů!

 

Aquafresh Pure White Ultra jsou proužky na bělení zubů, které může kdokoli aplikovat sám doma. Aktivní složkou proužků Aquafresh Pure White Ultra je stomatologický gel – 10% karbamid peroxid, který postupným působením uvolňuje účinnou bělicí látku – peroxid vodíku.

 

Ta působí nejenom na povrchové pigmentace na zubní sklovině, ale proniká i do dentinu a způsobuje jeho zesvětlení. Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra dokáží vybělit zuby až o pět odstínů. To znamená 10x větší účinek než při používání bělicí zubní pasty.

 

Dlouhodobé užívání bělicích proužků Aquafresh Pure White Ultra nemá žádné nepříznivé účinky na povrch zubní skloviny a dobře je snášejí i dásně.

 

Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra se používají po dobu čtrnácti dnů. Proužky se aplikují dvakrát denně po dobu třiceti minut – jeden proužek se přiloží na spodní a druhý na horní zuby. Proužky lze aplikovat současně a dvakrát po sobě – např. večer namísto aplikace v ranním spěchu.

 

Účinek je patrný již během několika prvních dnů a optimálního výsledku dosáhnete po dvou týdnech. Aquafresh Pure White Ultra lze používat každých šest měsíců. Bezpečnost a účinnost proužků byla, při dodržení návodu k použití, prokázána v mnoha klinických a laboratorních testech. Klinická studie je k dispozici na www.aquafresh.cz.

 

Bělicí proužky Aquafresh Pure White Ultra jsou k dostání v lékárnách a v obchodech DM, Droxi, Rossmann, Carrefour a Makro.

 

Pozor! Od 6. 12.-15. 12. 2004 bude probíhat soutěžní kvíz, ve kterém můžete vyhrát 3 ks Aquafresh Pure White Ultra s Cetebe C a Cetebe C se zinkem!

 

Reklama