Stalo se to vloni. Ne mně, ale mé sestře (dvojčeti). Její dcerce byly necelé tři roky a sháněla pro ni nějakou levnou tříkolku. A tak jsme jí s mým přítelem napsali sms, že jsme na burze a mají tu tříkolku za 100 Kč. Hned na to jsme napsali další jen se slovem APRÍL. Tu už si ale nepřečetla, protože hned jak dostala první, tak volala:" Vemte ji, já vám potom dám peníze." Naše slova apríl moc v tu chvíli nevnímala. Vše jí došlo po přečtení naší druhé sms. Dodnes přemýšlí o své sladké pomstě, a tak čekáme, jestli to bude už dnes, nebo až příští rok. Čeká totiž na vhodnou chvíli. Tak se nechám překvapit. Přeji hezký a úsměvný den všem čtenářkám a také celé redakci.
Vaše Šéďa

 

Zasílám své aprílové story, nestalo se mi sice letos, ale loni.

Pracuji ve strojírenském závodě a většinou jsou tam samí chlapi.

Jdu si takhle ráno, brzo brzičko do práce, fičelo byla zima a náš závod je tak postaven, že tam hodně profukuje, když je teda fičivé počasí. Od vrátnice k hlavní budově je to docela daleko a mně byla zimááá, brrr. Byla jsem ráda, že jsem dorazila  do teplé budovy, když vtom proti mně můj spolupracovník se řítí a že honem, honem mám se otočit a běžet na vrátnici, kde čeká můj šéf a chce mi cosi předat, aby mohl frčet dál a nemusel do podniku, a že je to moc nutné!

Tak jsem se otočila, nasadila rychlý krok a zase  v té fujavici pádím zpět.  Na vrátnici koukám a šéf nikde, a tak jsem se zeptala paní vrátné, jestli tam šéf někde nečeká, a ona, že nenene - ten už je dávno v práci! :o(
UF! co to? Hlavou se mi honily myšlenky, co je to za důležitost, a teď nic?!

 

Tak jsem zase otočila svůj krok a ve fujavici s límcem nahoře letím zpět a tam už celé patro chlapů v oknech a smáááli se a smááli, jak pěkně jsem jim na toho apríla naletěla. To už jsem si řekla, jak moc si budu dávat pozor a že už se mi to nestane.

 

A dnes se to stalo - taková obyčejná  nachytávka! Dcera ráno vylezla z postele, šup za stůl se snídaní a já poletovala kolem, vše již připraveno - svačinky do školy i do práce - a už už jsem se chystala, že obleču kabát a vyrazím na autobus do práce, když vtom dcera se podívá a řekne: "Jéé, mami, máš díru v punčoše!"  Jéžišmarjá, ani jsem se nedívala a letím do skříně pro nové punčochy, když vtom dcera se smíchem pronesla, že to nic, že jen aprííl.

UF! To zas bylo! Ani jsem jí nemohla pořádně vyhubovat, jak mě napálila, a frr do práce a pak už jsem se jen smála, jak mě zas letos postihl apríl :o)

 

 

Irena  

 

 

Přišel k nám 1. dubna pán zapisovat stav plynu. Šla jsem pro manžela a řekla mu, že přišel pán, co má velký zájem o manželovo staré kolo a že nabízí dost peněz. Manžel celý potěšený doběhl pro kolo a jal se ho nadšeně předvádět a vychvalovat pánovi. Ten hleděl zaraženě, dlouho nic neříkal, manžel švitořil a vychvaloval a nakonec pán pronesl: "A stav plynu máte jaký?" To zase ztuhnul manžel,  nevěřícně zíral a zmohl se jen na :"Prosím?"
Já už jsem to dál nevydržela a s výbuchem smíchu se utíkala schovat. Jak si to potom dovysvětlovali, už jsem neslyšela.

 

 

Děkujeme!

 

Poslední příspěvek přišel záhadně od více čtenářek… Proto beze jména.

 

 

Hezký zbytek pátku a bezbolestný závěr pracovního dne vám přeje

 

 

Reklama