Svou troškou do aprílového mlýna i přespěla moje nová kolegyně Saša. Sašo, díky a vy si přečtěte hezký aprílový příběh

Mám skvělý aprílový žertík - nežertík. Přesně 1. dubna se mi narodila moje neteřinka. Dnes je jí už 15 let. Narodila se po dvou klukách. Švagr sám pocházel ze tří kluků a moc si vždycky přál holčičku.

Když čekali třetí dítě, nepřikládal tomu žádnou pozornost, těšil se, to ano, ale po konstatování chlapů v hospodě: Ty děláš samý kluky, počítal „zase ze synem“. Dokonce měli už vybrané i jméno. Ráno 1. dubna odvezla sestru do nemocnice sanitka. Švagr totiž v té době ještě jezdíval týrákem a domů jezdil jen na víkendy. Myslím, že byl právě v Německu a neměl absolutně potuchy o tom, že jeho žena rodí. A porodila.

1. Dubna v poledne, krásnou, okatou holčičku Petrušku. (měl to být Petr) Celá rozradostněná to volala manželovi a ten ji odbyl slovy: No jasně, Apríl. Nedělej si legraci, ještě nemáš termín. A zavěsil. Sestra mu už zpátky nevolala. O to větší bylo pak překvapení, když se vrátil v pátek domů, žena v porodnici a vedle ní  v postýlce - Aprílová holčička.

Mimochodem dodnes pěkně rozmazlená )))

Saša

Třeba dostala do vínku také aprílovou povahu.

A co vy, milé ženy-in? Vzpomente si také na nějakou aprílovou příhodu? Pokud ne, může být i neaprílová.

Už jste někdy někomu naletěla? Vzala jste to s humorem, nebo vás to dodnes štve? Umíte si udělat legraci sama ze sebe? Máte smysl pro humor? Jaký humor se vám líbí? Máte ve svém okolí nějakého šprýmaře, který se baví kanadskými žertíky?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž. 3 Guispure. Mohla byste si to dnes koupit?

Reklama