To je pravda, letos si z nás příroda udělala o Velikonocích legraci. Čtenářka Bonda poslala zajímavé „aprílové“ fotky.

Sníh jsem taky zažila, byla jsem o Velikonocích u rodičů v jižních Čechách, přes noc tam napadlo 10 cm sněhu! A Bonda nám sníh i vyfotila. Moc děkuju!


Zdravím Vás po Velikonocích!

Tentokrát nás největším Aprílem vyvedla příroda. Vyfotila jsem kamaráda, jak šel v pondělí ráno na zahrádku bosý ve sněhu pro bylinky na velikonoční chlebíčky. V hospodě jsme si namíchali dvoubarevné pivo a paní hospodská myslela, že je to nějaký aprílový žert, ale nebyl, šlo jen o využití různé hustoty piv. Lidé postavili před domy nejen dřevěné zajíce, ale i sněhuláky ve tvaru zajíců. Na ty už mi bohužel došly baterky ve foťáku, tak jsem jednoho z Moravy našla na facebooku.

veli

veli

veli

veli

Kamarádi se vyváděli aprílem i na facebooku, například takhle:

Hamburger pro leváky: Právě dnes se objevila v McDonald nová položka v menu jako „Levoruký obří hamburger“, speciálně vytvořený pro leváky. Nový hamburger obsahuje tytéž ingredience jako původní, pouze všechny přísady jsou otočeny o 180 stupňů, aby levákům lépe vyhovovaly.

Nebo všem došel obrázek popleteného zajíčka, který potkal sněhuláka. Sranda musela být, i když nás to jaro nepotěšilo.

veli

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Aprílové vtípky

  • Co si myslíte o aprílu?
  • Máte ráda aprílové žertíky?
  • Vymýšlíte legrácky pro své příbuzné a známé?
  • Pamatujete si na nějakou historku, jak jste někoho nachytaly?
  • Nachytal někdo vás?
  • Jaký byl letošní velikonoční apríl?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky a klidně i fotky. Jedna z vás tentokrát získá „aprílový“ dárek, balíček od Gabriella Salvete, kde je řasenka a čtyři barevné laky na nehty STARS. Máte se na co těšit. Příspěvky posílejte dnes do 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je APRÍL. Moc vám děkuju!

lak

Reklama