female

Pojďte nahlédnout do zákulisí myšlenek Šovinistického hnutí, které nám opět zaslal jeho místopředseda inženýr Jaroslav Petr a opět se dožadoval uveřejnění, aby jeho myšlenky četly ty, o které jde – ženy.  Pokouší se u zákonodárců prosadit výrazné změny v náhledu na soužití žen a mužů. My mu vyhovíme, aspoň budete mít milé čtenářky přehled o tom, co zase nějakého vtipálka z řady mužů napadlo.

Místopředseda inženýr Jaroslav Petr:

Do našeho šovinistického koutku jsme sestavili přehledný soupis chyb a věcí, které žena zaručeně neumí, nebo prostě vždycky udělá špatně. Tento soupis samozřejmě není vyčerpávající, protože jsme byli omezeni délkou článku. Snažili jsme se tedy vybrat podstatné poruchy, kterými trpí všechny modely žen.

Každý majitel ženy si po čase užívání v plném zátěžovém provozu jistě povšiml, že všechny dodávané modely (je jedno, jde-li o puťky, panny, společnice, milenky či další...) vykazují sérii závad, na které se nevztahují záruční ani servisní podmínky. Rozhodli jsme se proto za Sdružení českých šovinistů sepsat tento seznam zjevných vad a obeslat jím velké i drobnější dodavatele žen.

Protože jsme omezeni délkou článku, uvádíme jen část celého dokumentu, který skýtá přes sto stran textu. Přesto je možné, že nám některé závažné poruchy unikly, pročež se k dané problematice, prosím, živě vyjadřujte níže v diskuzi, abychom odesílaný materiál mohli doplnit a byl kompletní.

Zde tedy šest nejzávažnějších poruch a vad...

1. Ženy nedovedou číst v mapách

Tato porucha je všeobecně známá, přesto velice nepříjemná. Bohatší pánové si sice již pořídili navigační přístroje GPS a jim podobné, ale to neomlouvá výrobce žen. Je zcela očekávatelné, že muži chtějí občas vyrazit s ženou, případně celou rodinou, do přírody. A zde se porucha hned projeví. Nechápeme, proč by měli chybu vývojářů žen zastupovat výrobci navigací. Zvláště u domácích modelů je toto tristní!

2. Ženy vyžadují pozornost v nevhodnou chvíli

Modelová situace: Muž odpočívá po těžkém pracovním dni na sofa a dopřává si doušek alkoholu, sleduje důležitý přenos v televizi, doplňuje energii konzumací na plátky nakrájených smažených brambor. Žena přestane zcela nezodpovědně vykonávat své povinnosti v kuchyni a začne: „Miláčku, měli bychom probrat tu dovolenou.“ Případně: „Řekni mi, jak mě miluješ...“ A další a další...
Prosíme výrobce: Naprogramujte ženám úsporný režim, který by šel spustit, kdykoli potřebuje muž odpočívat.

3. Ženy nutí muže nakupovat

Pokud nejste skutečně silně odolní vůči psychickému nátlaku, který ženy pokaždé, když přijdou strhané z nákupu a ověšené taškami, nasadí, pravděpodobně podlehnete a půjdete s nimi na nákup. Ten si potom maximálně užívají a zbytečně protahují. Namísto věcného pořízení cílového produktu brouzdají mezi regály, obdivují a zbytečně utrácí vámi vydělané peníze. Muži musí trávit drahocenný čas čekáním u nákupního vozíku. Apelujeme na výrobce: Naučte ženy systematičnosti, logice při používání vhodných zavazadel k nakupování a lepší modely i řízení vozu.

4. Ženy mají nálady, zejména při menstruaci

Požadujeme, aby ženy přestaly být náladové. Proto si je přece nepořizujeme. Po celodenním pracovním stresu si chce každý muž odpočinout v příjemné dámské společnosti. Často se ale stává, že ženy propadají různým náladám a jejich společnost podle toho vypadá, zvláště pak, prožívají-li právě menses. Na tuto vadu upozorňujeme již několik let, ale stále se genetickému týmu, který navrhuje nové prototypy ženy, nepodařilo vyřešit otázku bezmensesové reprodukce. Prosíme, urychlete vývoj!

5. Ženy vyžadují romantiku v nevhodnou chvíli

Kdykoli muž potřebuje pouze sexuální uspokojení, žena vyžaduje romantiku. Výrobci by si měli uvědomit, jaké potřeby jejich zákazníci vyžadují. Tato vada se netýká řady určené k sexuálním hrátkám, tedy milenka a kurtizána.

6. Ženy potřebují klevety, muži ne

Nepochopitelná záliba žen v řešení vztahů jiných lidí a rozebírání jich se svým majitelem je zcela absurdní. Doufáme, že nejde o nějakou virovou nákazu, nýbrž o chybu v nastavení neuronové sítě, a žádáme o přezkoumání tohoto problému, který ohrožuje přirozené rozložení domácnosti: muž-majitel, žena-zboží.

Šovinistický koutek

Ženy, pozorujete na sobě nějaké poruchy? Vypište je prosím do diskuze. Stejně tak pánové, vypomozte svým šovinistickým kolegům a doplňte do diskuze další vady, kterými trpí váš model a na které se nevztahují servisní podmínky...

Ing. Jaroslav Petr
Místopředseda Šovinistického hnutí

Reklama