Apartmány „Lysá hora“ se nachází v nově postavené horské chatě „Švadlenka“ na svahu Lysé hory v Rokytnici nad Jizerou ve spodní části černé sjezdovky. Tato sjezdovka je součástí ski areálu Horní Domky Rokytnice nad Jizerou, který patří mezi největší lyžařská střediska v České republice.

lysá hora

Areál se nachází v nadmořské výšce 630 - 1315 m n. m a je oceněn značkou kvality - pěti zlatými hvězdičkami. Vyznačuje se variabilitou terénů a náročností sjezdových tratí. Naleznete zde snowpark, šest lyžařských vleků a nejdelší (v ČR) čtyř sedačkovou lanovou dráhu na Lysou horu, která je nástupním místem na Krkonošskou magistrálu oblíbenou běžkaři a další novou čtyř sedačkovou lanovou dráhu, která Vás vyveze do výšky 905m n. m. k horské chatě Lovčenka s vlastní roubenou restaurací.

lysá hora

lysá horaPo cestě na chatu Švadlenku je další malá, ale oblíbená restaurace na chatě Skácelka. Častým cílem lyžařů je vyhlášená restaurace na Dvoračkách. Lyžaři i běžkaři zde často zakončí zimní den a pro Vás je přístupná kromě na lyžích i pěšky cca dvaceti minutovou chůzí. Areál „Horní Domky“ je zkrátka rájem lyžařů, snowboardistů, běžkařů, ale i turistů a cyklistů.

Máte možnost bydlet přímo na sjezdovce a využít všech nabízených možností vč. ranní první jízdy na dokonale upraveném terénu, večerního „zavírání“ sjezdovky a zbavit se starostí s dopravou.

Moderně zařízený apartmán s kompletním vybavením, vhodný pro 4 - 6 osob.
http://www.apartmanylysahora.cz/cze/index.php

Kontakt:
Lucie Obranská
Mobil: 603 47 92 07
E-mail:
lucka.obranska@apartmanylysahora.cz