ANTONIO BANDERAS nás uchvátí s BLUE SEDUCTION FOR MEN – novou vůni ze své kolekce.

Jako vždy si hraje se silou podmanivosti, jednou z jeho nejvýraznějších a nejatraktivnějších vlastností. ANTONIO BANDERAS představuje vůni pro muže, která odhaluje odlišnou cestu, jak uchvátit a dobýt srdce.

 

Podmanivost je pro Antonia prostá a přirozená. Flirt mezi mužem a ženou je duelem mezi dvěma páry provokujících se očí, je to moment společné fantazie a fascinace.

 

Design pro BLUE SEDUCTION FOR MEN je inspirován základním charakterem samotné vůně, je nadčasový, osobitý a elegantní. Čisté linie flakonu kombinují průzračné a hladké stěny s krystalickým dnem a vytvářejí okouzlující kontrastní hru mezi tvary a formami, zrcadlením a světlem.

 

BLUE SEDUCTION FOR MEN je transparentní a smyslná vůně s jiskrou výjimečnosti, které odolá jen málokdo. Svěží a průzračné nóty harmonizují s elementy ovoce, exotického koření a elegancí vzácných dřev. Je to moderní kompozice, která překvapí a potěší originálními ingrediencemi a akordy.

 

 

HLAVA

Bergamot spojený s exotickým dotykem černého rybízu a snítkou máty vytváří strhující a charakteristickou vrchní nótu.

 

SRDCE

Srdce je zahaleno do stimulujícího mužného aroma kardamonu, kontrastujícího se svěžím a šťavnatým melounem.

ZÁKLAD
Elegantní a mystická báze z ambry a vzácných dřev dodává této svěží substanci hloubku. Vše je zvýrazněno přidáním chladivého kapucina.

Toaletní voda, 30 ml

490 Kč / 590 Sk

Toaletní voda, 50 ml

620 Kč / 780 Sk

Voda po holení, 100 ml

490 Kč / 590 Sk

Deodorant s rozprašovačem, 75 ml

289 Kč / 325 Sk

 

 

 

 

Reklama