V největším dosud provedeném průzkumu značky Dove jsme požádali ženy z různých zemí světa, aby vyzkoušely Dove antiperspirant. 91 % žen, které vyzkoušely Dove (Antiperspirant), by vyměnilo svůj současný antiperspirant za Dove.

5e3d43c129513obrazek.pngAntiperspiranty Dove pomáhají pečovat o citlivou pokožku podpaží, která je dennodenně vystavována nepříznivým vlivům, jako je pocení nebo podráždění po holení. Díky svému šetrnému složení, které z 1 tvoří hydratační krém, pečují antiperspiranty Dove o pokožku a udržují ji dlouhodobě hladkou a krásnou na pohled i na dotyk. Díky až 48hodinové ochraně a něžné krémové vůni připomínající čistotu se budete celý den cítit pohodlně a svěže.

V rámci testování antiperspirantů Dove na skutečných ženách v různých zemích světa je Dove požádal, aby vyzkoušely účinky antiperspirantu Dove Original. Po ukončení doby testování se 91 % všech zúčastněných nechalo slyšet, že jim Dove vyhovuje lépe než jejich současný antiperspirant.

Značka Dove je přesvědčena, že si každá žena zaslouží tu nejlepší ochranu podpaží, díky které se může neohroženě a s jistotou vrhnout i do těch nejnáročnějších denních aktivit. A právě takovou péči přinášejí antiperspiranty Dove Original, které ženám umožňují zbavit se obav ze zápachu a podráždění a být těmi nejlepšími verzemi sebe sama.

Vyzkoušejte i vy na vlastní kůži, že Dove je jiný.

*Antiperspirant Dove testovalo celkem 2,629 žen v těchto zemích: Brazílie, Velká Británie, Italie, Argentina, Nizozemsko, Rumunsko, Čile, Paraguay, Filipíny, Indonésie, SAE. Pro více informací navštivte Dove.com/cz.
5e3d43a9be987obrazek.png
 

Reklama