Ruce si myjeme každou chvíli, podle průzkumů je to průměrně desetkrát denně. Aby byla pokožka skutečně čistá a bez bakterií, neobejdete se bez mýdla. Také jste si oblíbili praktická tekutá mýdla s dávkovačem? Mají spoustu výhod, ale je důležité zvolit kvalitní přípravek, který pokožku rukou dokonale očistí a nevysuší, ale naopak ji zvláční a hydratuje. Vyzkoušejte některé z tekutých mýdel značky Fa od Schwarzkopf & Henkel. Mají nyní inovovanou recepturu a nejoblíbenější varianty jsou dostupné také v praktických náhradních baleních.  

Nové vylepšené složení tekutých mýdel Fa nabízí antibakteriální účinek a receptura navíc obsahuje novou kombinaci povrchově aktivních látek s přídavkem glycerinu jako hydratační látky. Díky tomu pokožka rukou po umytí zůstane krásně hebká a jemná. 

Fa

Chraňte životní prostředí!

Čtyři druhy nejoblíbenějších druhů mýdel jsou nyní dostupné v náhradních baleních – refillech o obsahu 500 ml s praktickým uzávěrem. Lahvičku s dávkovačem si tedy můžete jednoduše znovu doplnit. Nejenom že ušetříte peníze, ale současně šetříte životní prostředí, protože nevyprodukujete tolik odpadu v podobě prázdných obalů.

Refilly jsou dostupné v těchto variantách: Fa Hygiene & Fresh Pomeranč, Fa Yoghurt Aloe Vera, Fa Nutriskin Acai Berry, Fa Soap Lotion Granátové jablko.

  • Tekutá mýdla Fa (250 ml) jsou k dostání v devíti různých druzích za doporučenou cenu 59,90 Kč.
  • Náhradní náplně (500 ml) jsou k dostání ve čtyřech variantách za doporučenou cenu 64,90 Kč.  
Reklama