Jak naše testování dopadlo? Rozhodně se shodujeme v tom, že je skvělé, že jsou konečně k dostání Anti-Aging přípravky pro vlasy.


Míša Malečková

5f7ed8c31c2ceobrazek.pngOpravdu ráda jsem vyzkoušela Revalid Anti-Aging Shampoo a Revalid Anti-Aging Fluid.
Po měsíci používání šamponu jsou mé vlasy pevnější a na dotek příjemnější. Viditelně působí zdravěji, mají větší objem. Šampon sice méně pění, ale vlasy jsou umyté dobře, a tak se na to dá zvyknout. V kombinaci s Revalid Anti-Aging Fluid jsou výsledky rychleji viditelné. Vyhovuje mi, že je bezoplachový, snadno se nanáší a nezatěžuje vlasy. Navíc oba přípravky jemně, ale příjemně voní. Oba splňují vše, co se od nich očekává. Je těžké si vybrat správnou péči o své vlasy, ale ze své zkušenosti mohu Revalid Anti-Aging Shampoo a Revalid Anti-Aging Fluid s čistým svědomím doporučit. Za mě ta nejlepší péče proti stárnutí vlasů. Jsem ráda, že je konečně na trhu antiage péče o vlasy.

Linda Zdražilová

5f7ed8c605454obrazek.pngMám dlouhé vlasy a celkem už dost šedivé, takže jednou za měsíc si je musím obarvit aby nebyly vidět šediny. Díky barvení a častému fénování jsou celkem dost i zničené. Po měsíčním používání šamponu Revalid Anti – Aging a fluidu, jsou vlasy o poznání lepší, jsou lesklejší a na dotek i silnější. Vlasy se už tak nelámou a řekla bych, že se zmírnilo i vypadávání vlasů. Úprava vlasů je mnohem snadnější a vlasy drží tvar, nejsou tak rozlítané. Oba přípravky doporučuji, sice jsou poněkud dražší, ale za to jsou opravdu účinné. Mám dobrý pocit, že mám pro své vlasy antiage péči. Myslím, že si to zaslouží.

Klára Křížová

5f7ed8c944f6aobrazek.pngNové přípravky od Revalid mě velmi mile překvapily. Jsem již ve věku, kdy řeším stárnutí vlasů – viditelně šedivějí, jsou tenčí a myslím, že i více vypadávají. Musím si je často mýt a používat regenerační přípravky, aby byly v kondici a dobře se rozčesávaly. Velmi mě oslovila nová řada od Revalid, která se zabývá prevencí stárnutí vlasů. Ano, stárnutí nezastavíme, ale kdyby šlo zpomalit, bylo by to super. Po měsíční kúře s Revalid Anti-Aging Shampoo a Revalid Anti-Aging Fluid musím hodnotit působení jako velmi pozitivní. Sice není možné vidět změnu v postupu a přibývání šedivých vlasů za tak krátkou dobu, vlasy jsou ale pevnější, příjemnější, hezky objemné a svěží, jako by měly více energie.
5f7ed81e7efcbobrazek.pngVendula Kubalíková

5f7ed8e619b49obrazek.pngS těžkým srdcem jsem se smiřovala s tím, že jsem byla tentokrát vybraná do testování omlazující vlasové kúry. Sice už začínám spadat do kategorie 40+, ale rozhodně si tak nepřipadám. Mám štěstí, že mám kvalitní vlasy, po šedinách ještě ani památka. Vlasy si pravidelně nebarvím, jednou jsem prošla zesvětlením a nyní mám pomocí metody balayage zesvětlené konce délek vlasů. Poslední rok ale cítím, že vlasy jsou v délkách sušší, občas jim sice dopřeji masku nebo olej, ale asi je načase se jim věnovat víc a myslet na procesy stárnutí vlasů. U péče pokožky je to zcela běžné, ale na vlasy se zapomíná, a přitom se o nich píše jako o koruně krásy. Pokud péče spočívá v koupi jiného šamponu a nanášení anti-age fluida, nemám s tím nejmenší problém. Navíc ten od Revalidu je moc příjemný. Šampon příjemně voní a nedráždí moji pokožku. Vlasy se chovaly stejně jako jindy, ale mám pocit, že jsou nyní pevnější. Těžší bylo zavést do každodenní rutiny nanášení fluida. To je nemastné a příjemně voní. Střídám jeho použití do kořínků a dálek, podle nálady. Přípravky Revalid mi dávají dobrý pocit, že pro „budoucnost“ vlasů něco dělám podobě jako když každý večer sahám po očním krému. Kombinace šamponu proti stárnutí a fluidu proti stárnutí hodnotím jako velmi dobré, jsem ráda, že dělám více pro své vlasy, aby nestárly tak rychle.
5f7ed9de1a410obrazek.png

Již brzy vás seznámíme s výsledky 24 testerek, které s námi testovaly tyto novinky od Revalid

Anti-Aging novinky: Omlazující REVALID® proti stárnutí vlasů

Jak stárneme, naše vlasy jsou tenčí a křehčí. Proces stárnutí nelze zvrátit, ale můžeme tento proces zpomalit. Stav naší vlasové pokožky může být na buněčné úrovni ovlivněn zánětem, tedy reakcí na poškození buněk, oxidační stres a poškození DNA.

Nový REVALID® Anti-Aging System

Používání kosmetiky proti stárnutí pokožky obličeje a těla je samozřejmostí, ale jak je na tom pokožka hlavy? I vlasová pokožka vyžaduje speciální péči k omezení negativních vnějších vlivů, jako je UV záření nebo znečištění ovzduší. Tyto faktory totiž výrazně urychlují proces stárnutí. Nové přípravky Revalid® Anti-Aging chrání pokožku hlavy před předčasným
stárnutím a pomáhají vlasům udržet hustotu, objem a zdravý vzhled.

REVALID® Anti-Aging Fluid

  • Chrání vlasovou pokožku před předčasným stárnutím, snižuje oxidační stres ve vlasových folikulech
  • Zpomaluje proces šedivění vlasů
  • Zvyšuje objem a hustotu vlasů
  • Chrání vlasy a pokožku hlavy před UV zářením a škodlivinami z ovzduší
  • Pomáhá udržovat přirozenou barvu vlasů
  • Pro optimální výsledky kombinujte s Revalid® Anti-Aging Shampoo

Pevnější, hustší a silnější vlasy

Revalid® Anti-Aging Shampoo a Anti-Aging Fluid obsahují inovativní aktivní složku DN-Age™, která je extrahována z listů kasie křídlaté (Cassia alata). DN-Age™ zajišťuje efektivní ochranu vlasovým folikulům v pokožce hlavy. S přibývajícími léty kožní buňky vlasové pokožky ztrácejí svoji přirozenou schopnost se bránit poškození, což vede k urychlení procesu stárnutí. DN-Age™ má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, podporuje opravné buněčné mechanismy, působí proti šedivění vlasů a pozitivně ovlivňuje jejich růst. Tímto způsobem přispívá ke zpomalení stárnutí vlasů. 80 % účastníků klinické studie uvedlo, že po každodenní aplikaci DN-Age™ na pokožku hlavy byly jejich vlasy silnější a hustější.* Dodatečnou ochranu zajišťuje vlasům a pokožce hlavy výtažek z protěže alpské.

* po 6měsíční každodenní aplikaci DN-Age™ na pokožku hlavy. Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie, 38 účastníků ve věku 34–65 let, kteří své vlasy subjektivně vnímali jako jemné a lámavé.

Více na REVALID.CZ
5f7ed8134bef8obrazek.png

Náš článek

Anti-Aging novinky: Omlazující REVALID® proti stárnutí vlasů

Reklama