Další příspěvek k tématu přišel od čtenářky s nickem AnteaX, která si předsevzala to, co by vlastně dělala i bez předsevzetí. Více se dozvíte, když kliknete.

Zjistila jsem, že když už si dát nějaké novoroční předsevzetí, tak jedině takové, které mě bude těšit:-) Proto jsem si předsevzala na tento rok, že budu víc číst, víc se věnovat svému psu a víc odpočívat :-)

Takže dnes dopoledne vyrážím do knihovny a půjčím si nějakou báječnou knížku. Cestou se stavíme s pejskem u lesa a obejdeme celou louku. Pak přijedeme domů, budeme se mazlit, házet míček a pak se před noční natáhnu a dám si dvacet. Život není o stresu a splněných úkolech, chci ho žít v tempu, které mi vyhovuje. Když budu v pohodě já, budu působit pozitivně i na ostatní.

Pokud se mi zachce, zašlapu si na trenažeru a pořádně se zapotím, ale abych to dělala proto, že jsem si to předsevzala, to ani náhodou. Udělám to jen tehdy, když se mi bude chtít a budu cítit, že potřebuji něco shodit.

Všem, co tvrdě pracují na tom, aby splnili své novoroční přání, držím palce:-) Já ale raději vyrážím na tu procházku s pejskem :-)

napsala čtenářka AnteaX

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Procházka s pejskem je zdravá a prospěšná.
A já Vám děkuji, že jste ještě před ní stihla napsat a poslat tento příspěvek :)
Krásný den i víkend
Saša

Téma dnešního dne: Novoroční předsevzetí

  • Dáváte si novoroční předsevzetí, nebo to pokládáte za absolutní nesmysl?
  • Nebo to ani nezkoušíte, protože předem víte, že to nesplníte?
  • Nebo naopak, každoročně si nějaké předsevzetí dáte a vzorně dodržíte?

Napište nám o tom

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

cenaaaaa

Jednu ze čtenářek odměníme malým dárkem: knihou, jak jinak – o hubnutí. Pleťovým krémem kosmetiky Avon a rtěnkou od téže firmy.

Reklama