Dobré ráno všem do redakce i ženám-in.Už odmalička mě častokrát trápily zlé sny a mnohokrát jsme nechtěla spát jít do svého pokojíku, že tam "něco" je.

Jsem na tom asi jako Míša, také se mnou mamka obíhala doktory,ale všude jsem slyšela, že jsem jen přecitlivělá a vymýšlím si.

Takže po čase, jsem se rodičům přestala svěřovat a v pubertě zlé sny ustaly.

V 18 mi umřel tragicky můj nejlepší kamarád a od té doby to zase začalo.Dojížděla jsem ten podzim do Prahy studovat dálkově první ročník vejšky každou druhou sobotu už brzo ráno.

Jeden týden se mi 3x za sebou zdál sen, že jdu ulicí, kde je škola a vidím na druhé straně ulice neznámou slečnu. Mohla bych dopodrobna ještě teď popsat její kožíšek s beraním límcem i cop, který se jí houpal na zádech.... Pak vidím, že jde někdo za ní...nevidím ho přímo ale slyším zlověstné kroky...vím, že se stane něco špatného.Poté se probouzím....

Tu sobotu jsem se do školy vypravila,ale nedokázala jsem tam dojít...byla jsem vyděšená a  asi hodinu přecházela po nástupišti metra sem a tam...Nakonec jsem se odhodlala,ale na místě jsem už zahlídla jen policejní auto a nosítka s tou slečnou,jak ji nakládají do sanitky.

Mnohokrát jsem si to vyčítala, že jsem tam nešla  a nevarovala ji,ale byla jsem příliš vyděšená.

Teď už vím, že když se mi něco takového zdá, tak je to pravda a mám ksakru zdvihnout zadek a něco udělat :)

Stává se mi to i ve dne, že mám předtuchy..to si vždy říkám, že se cítím jak japonská rybička v akaváriu před zemětřesením.

Většinou nevím co se děje,ale vím, že je něco špatně.

Antara

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak to je klasika. Nezávidím Ti, ale máš šanci se skutečně dopracovat k tomu, že bys mohla něco někdy změnit. Měla jsem tohle před cunami v Thajsku. Byla jsem v Albertu a najednou tam nebyli lidi, jen voda a bahno a spousta mrtvých těl. Byl to zlomek sekundy. Jen jsem řekla „něco strašnýho se stane“ dcera se zeptala „Nám?“. Povídám: „Ne, tohle nebyli lidi odsud.“ Bylo to den před tím. Mrzí mě, že člověk neví, kde se to stane. Přeji pevné nervy. Míša

Dnešní téma, na které reagujete ve svých e-mailech, je o vizích a předtuchách a vašich zkušenostech. Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama