Jaké sny jsou důležitější než ty dětské? Na světě jsou miliony dětí, které jsou zanedbávané, zneužívané, vykořisťované. Jsou opuštěné a netroufají si snít! Nová toaletní voda Tenderly Promise od Oriflame, která je výjimečnou variací na vůni Tenderly, byla vytvořena na podporu nadace World Childhood Foundation (Světové nadace na podporu dětí), aby vrátila dětem jejich sny! Něžná květinová vůně je stejně tak křehká a čistá jako duše nevinného dítěte. Promise (“slib) pro nás neznamená pouze příslib lásky, ale také slib Oriflamu získat pro nadaci prodejem této vůně více než 27,5 milionů Kč. A co vy, pomůžete společně s námi?

Vůně Tenderly Promise pochází z dílny francouzské parfumérky Emillie Coppermannové, která dokázala vytvořit bohatou květinovou vůni, která připomíná něžné objetí dítěte, v jehož nitru se skrývá čistá nevinná bílá královská lilie. Představte si nevinné dítě, které bezstarostně a šťastně utíká voňavou zahradou a skočí přímo do náruče milované matky! Pro někoho samozřejmost, pro někoho pouhý sen!

Tenderly Promise

Emillie moc dobře ví, co znamená jít za svým snem, již od dětství toužila po tom, stát se parfémurkou. Je zároveň milující matkou čtyř dětí a ví, že není nic kouzelnějšího než dětské sny a jiskřičky v očích, když se sny stávají skutečností. Proto se Emillie s nadšením rozhodla zapojit do našeho projektu a vytvořit tak vůni na podporu World Chilhood Foundation s cílem dopřát šťastnější dětství ohroženým dětem po celém světě.

Elegantní vůně, která oslavuje slib bezpodmínečné lásky

Zavřete oči a zaposlouchejte se do radostného dětského smíchu! Toaletní voda Tenderly Promise nejdříve upoutá kombinací citronových tónů, broskvových květů a růžového pepře. Ponoříte-li se ještě hlouběji, dostanete se až k jeho samotnému srdci, které je prosyceno půvabnými květinovými vůněmi konvalinky, pivoňky a bílé lilie královské, která se rozvine až do honosné krémové vůně a obejme vás jako láskyplné dětské ruce. Smyslné santalové dřevo a jemné kašmírové pižmo nakonec vůni promění v něžné pohlazení. 

Tenderly Promise

Hlava: citronové tóny, broskvový květ, růžový pepř

Srdce: konvalinka, pivoňka, bílá lilie královská

Základ: santalové dřevo a kašmírové pižmo

Objem: 50 ml

Tenderly Promise

Cena: 629 Kč

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz

Reklama