Také míváte v sexuálních věcech občas dilema? Sex s kolegou vám přijde rajcovní, orální sex je pro vás tabu? Nebo žhavá noc s bývalým vám nedělá problémy, i když kamarádkám připadá úděsný a v tomto směru vás nechápou?

 

Ptáte se někdy: „Mám to udělat, nebo ne?“ Všechno má svá pro a proti, a my jsme pro vás sesbírali s trochou nadsázky argumenty, kdy co udělat, aniž byste toho pak litovali.

 

Orální sex

 

Udělejte to!

Je to vzrušující, více než příjemné. Navíc se muž rád dívá na ženu, jak mu „to“ dělá. Má pocit, že ho přijímáte celého, a bude vás za to opravdu milovat. Pokud muž ženu při orálním sexu dokáže uspokojit, zvyšuje se tím jeho ego. Orální sex je velmi intimní a sbližující akt, tak proč si ho pořádně neužít.

 

Nedělejte to!

Lízat tam, kde ten druhý močí? Ani náhodou! Příroda to zařídila takhle, s tím už nic nenaděláme. Většinu erotogenních spouštěčů slasti umístila bohužel u močové trubice a k naší nelibosti ne na čele. Nemůžete se přes to přenést? Pak se na to vykašlete. Vyvarujete se tak alespoň případného trapasu, když se vám při pokusu o něco, co je vám odporné, v intimní chvilce zvedne žaludek.

 

Sex s expřítelem

 

Udělejte to!

Vidět se znovu potěší. Tedy pokud jste po sobě neházeli při rozchodu talíře. Pokud vám to v posteli klapalo, proč si nezavzpomínat na staré časy. Znáte se, víte, co na koho platí, tak proč si to pořádně neužít? Vzpomeňte si ale na přísloví, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Pokud si budete chtít užít jen sex a nebudete si od vášnivé noci hned slibovat něco víc, klidně to udělejte. 

 

Nedělejte to!

Nikdo nemá rád vyprchané šampaňské. Kdo by chtěl číst po dvacáté stejnou knížku nebo poslouchat stejné cédéčko? Ano, byly i hezké chvíle, ale... Vzpomeňte na věci, které vás vytáčely do běla. Stále zvednuté prkénko, nemožní kamarádi, nebo na to, jaký byl v posteli nešika a jak s ním byl sex nudný. Proč se k tomu vracet, když to zase takové terno nebylo?

 

Sex na první schůzce

 

Udělejte to!

První schůzka, dokonalý chlap, krásné tělo. Jiskří to mezi vámi, chce vás, a to hned teď. Ale vám vrtá hlavou, když mu hned dám to, co chce, bude si myslet, že jsem nějaká hej nebo počkej, co dá každému. A to přece slušné holky nedělají. A proč vlastně ne? Má smysl pro humor? Bere vážně vaše potřeby a naslouchá, co se vám líbí? Alespoň poznáte  rovnou, jestli je v posteli dřevo. Pozor ale, pokud si od toho slibujete něco víc, budete asi zklamaná. Pravděpodobně totiž zůstane jen u té jedné noci... ale co, alespoň si užijete dobrý sex.

 

Nedělejte to!

Ten, kdo i přes jiskření a vzájemnou přitažlivost odmítne sex na první schůzce, působí často nudně a upjatě. Ale pozor, opak bývá pravdou. Tito lidé bývají hotoví požitkáři. Sexu na první schůzce se vyvarujte hlavně tehdy, pokud si od vztahu slibujete něco více. Pokud se sexem chvilku počkáte a nevrhnete se na sebe hned, co se poprvé uvidíte, vůbec to nebude na škodu. Budete se na to víc těšit, a navíc pozor! Sex na prvním rande bývá často také posledním. 

 

Anální sex

 

Udělejte to!

Už se vám stalo, že jste vjeli autem do jednosměrky? Nejdříve jste se strašně polekali, ale nakonec si užili kouzlo zakázaného? Podobně je to i s análním sexem, Máte v hlavě trochu blok, může to bolet a především, dozadu si to nechávají dělat jen pornoherečky. Přitom praxe je celkem jiná. Při dobré přípravě to vůbec nebolí a je to vzrušující. Proč ignorovat některé erotogenní zóny nebo jimi přímo opovrhovat? Objevte nové možnosti. Miliony gayů nemají vagínu a žijí naprosto skvělým sexuálním životem. 

 

Nedělejte to!

Máte neprolomitelný blok. Nechcete o tom ani slyšet, připadá vám to nečisté, trpíte na hemeroidy nebo vás k tomu přítel i přes váš odpor stále nutí? Pak se do toho rozhodně nepouštějte. Dohoda, co vyzkoušet a co ne, musí být mezi oběma partnery. Pokud to jeden výslovně nechce, je potřeba, aby to ten druhý respektoval.

 

Sex s kolegou

 

Udělejte to!

Nikdy vás práce nebavila víc než teď? Nudné porady jsou teď mnohem zábavnější, když ho pod stolem svádíte? Pro něj je každá cesta ke kopírce vzpomínkou na včerejší večer, když jste zůstali v práci déle a pak si to tam vášnivě rozdali? Sex s kolegou je tajemství, které okoření váš běžný pracovní den. Navíc je vědecky podloženo, že to zvyšuje pracovní morálku a posiluje týmovou práci.

 

Nedělejte to!

Jste přepracovaná, nálada je na bodu mrazu. Člověk někdy dělá věci, za které by si později radši nafackoval. Například při firemních večírcích. I když je tu ten roztomilý kolega, pro kterého máte slabost. Ruce pryč! Raději kvůli němu další měsíc nespěte, než abyste museli druhý den chodit téměř kanálem. To proto, že se bude celá firma bavit na váš účet, že nosíte hezká tanga, máte prsa jako Dolly Buster nebo piercing na intimních místech. O vašich sexuálních schopnostech ani nemluvě.

Reklama