Opět tu máme dva příspěvky, jsou kratší a navíc je toho dneska hodně, tak jsem je spojila. Poslaly nám je čtenářky mamo a Iva.

Jedna říká závislosti NE, druhá vzpomíná na počítačovou hru. Díky, dámy.


Závislosti 3xNE!!! Jsem závislá na tom nebýt závislá. Mám za sebou spoustu pokořených závislostí. Kouření bylo nejhorší, ale povedlo se. Tajné kuřácké útěky v práci a noční přemýšlení o tom kam si ráno honem půjdu koupit cigárko. To už je zamnou. Také finanční krize mě donutila nekoupit si kafe, ale raději myslet na děti. Sama jsem nechápala jak se to stalo, že 5 dní jsem byla bez kávy a neusínala za pochodu. Jednu velkou závislost mam před sebou a to je jídlo. Té se ale nebudu zbavovat úplně. :)

mamo


Krásný sluneční den přeji všem,

když bych se zamyslela na dnešním tématem, asi se nijak neliším od ostatních.

Ale před pár lety, když začínala éra počítačů a naši chlapci byli ještě školou povinní, vždy o víkendu, když jsem vařila oběd (a chlapci se museli učit), tak jsem hrála hru Rytíři a kupci. Milovala jsem větu, kterou mi říkali poddaní po zadání úkolu - ANO, můj pane nebo ANO, můj králi :-)

Vždy jsem si „odskakovala“ k počítači (ve vedlejší místnosti) a umíte si jistě představit, že nejedenkrát vytekla voda na knedlíky či se málem připálila rýže. Ale tý hře prostě nešlo odolat.

Iva

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Prosím, příspěvky už neposílejte! Kolem čtvrté hodiny se dozvíte, která z vás za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE.

kafe

Reklama