profimedia-0697481638.jpg

Foto: Profimedia

Všechny tři dámy na akci předvedly krásné outfity. Zatímco Priyanka zářila v bronzových třpytivých šatech i Anne Hathaway a Lisa na slavnostní událost vnesly trochu sluníčka. Obě dorazily ve svítivě žluté. Ať už to byl záměr, nebo ne, dynamické duo se opravdu krásně sladilo.

Pokud jde ale o akci Bulgari, oblečení je tu vlastně to, o co jde méně, používá se spíše jako podklad pro vystavení šperků. I tak ale zaujme. Jedna z ambasadorek značky Priyanka Chopra oblékla zářivě bronzové šaty Rasario s dlouhými rukávy a hlubokým výstřihem, které posloužily jako perfektní podklad pro náhrdelník Serpenti, který měla na krku.

Lisa, která je ambasadorkou Bulgari už téměř dva roky, si na akci vybrala dvoudílný set od jihokorejské značky Pinkong, který obsahoval top a barevně ladící sukni s vysokým pasem. Jednoduchost a odstín poskytly ideální podklad pro šperky Bulgari, které měla na sobě. Mezi ně patřil smaragdový náhrdelník, který nešlo přehlédnout.

profimedia-0697478517.jpg

Foto: Profimedia

Anne Hathaway, která se právě vrátila z filmového festivalu v Cannes, si oblékla outfit od Valentina z kolekce jaro 2022, který se skládal z šortek s nadměrnou košilí sahající až na zem. Anne měla stejně jako Lisa na krku náhrdelník Bulgari. Diamantový obojek s přívěskem, který obsahoval i několik žlutých kamínků, dokonale ladil k outfitu.

Zdroje: ZOOM TV Entertainment, Maeww

Reklama