61e69121e3729cl.jpg
Foto: Profimedia

Film, který režíroval David Frankel, měl premiéru už v roce 2006. Vedle Anne Hathaway v něm excelovala herečka Meryl Streep v roli přísné šéfredaktorky módního magazínu. Anne Hathaway si zahrála její asistentku, která se z šedé myšky postupně proměnila v sebevědomou ženu s citem pro módu. Ve filmu herečka nosila ofinu a nyní si tento vzhled prostřednictvím série fotografií po šestnácti letech připomněla. Na prahu čtyřicítky vypadá fantasticky a málokdo by poznal, že od natáčení už uběhlo tolik času.

Účes herečce nyní vytvořil kadeřník Orlando Pita, který tak upozornil na jeden ze žhavých vlasových trendů roku 2022. Tento rok totiž bude patřit ofinám. Pokud tedy už o takové změně účesu nějakou dobu přemýšlíte, posbírejte odvahu a jděte do toho. Nestříhejte se ovšem sama doma, ale svěřte se do rukou odborníka. Domácí stříhání většinou nedopadá dobře a u ofin to platí dvojnásob.

Nebudou se ovšem nosit husté, ale spíše slabší prostříhané ofiny s delšími vlasy kolem obličeje. Přesně tak, jak to má herečka na fotkách. Do účesu se tak dostane více pohybu a vzdušnosti. 

Zdroje: Allure, Instagram