anneee.jpg
Foto: Profimedia

Čtyřicetiletá herečka Anne Hathaway, která v romantické komedii She Came To Me hraje Patricii Lauddem, dorazila na Berlinale v síťovaných částečně průsvitných černých šatech posetých koženými mašličkami a puntíky. Pod nimi pak měla tělové body, které zakrývalo choulostivé partie. Outfit doplnila párem černých kožených rukavic nad lokty.

Šaty, které vyzařují gotický glamour, pocházejí z couture kolekce italského módního domu Valentino, a herečce je vybrala stylistka Erin Walsh.

Hvězda filmů jako Ďábel nosí pradu nebo Deník princezny se nedávno magazínu Elle svěřila, že sama v sobě konečně našla klid a přestala vnímat zesměšňující názory veřejnosti. I proto si možná poslední dobou dovolí odvážnější a extravagantnější outfity. „Podle mě nenávist začíná u sebe sama,“ řekla a pokračovala: „Můžete posoudit něčí chování. Můžete odpustit chování, nebo nemusíte. Ale nemáte právo někoho soudit. A zejména ne nenávidět za to, že existuje. Nenávist je podle mě opakem života. V tak drsné půdě nemůže nic pořádně růst, pokud vůbec.“

FotoJet-11-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Harper's Bazaar