anne.jpg

Foto: Profimedia

Anne Hathaway si na přehlídku, kde byla hostem, oblékla dekadentní minišaty od luxusního italského módního domu. Růžový model s dlouhými rukávy, hravou minisukní, rolákovým výstřihem a růžovými flitry z ní dělal hotovou panenku Barbie.

Herečka vzhled doladila párem růžových lodiček na platformě taktéž od Valentina. V rukou svírala malou růžovou koženou kabelku s ikonickými cvočky značky. Jemně zvlněné vlasy si nechala volně rozpuštěné. Jelikož celek byl sám o sobě už tak dost výrazný, líčení i šperky Anne zvolila pouze decentní. Diamantové náušnice a prsteny byly jen třešničkou na tomto výrazně růžovém dortu.

Fanoušci na sociálních sítích jsou jejím vzhledem z přehlídky naprosto ohromeni. „Tohle je druh outfitu Barbie, po kterém toužím," napsala jedna z uživatelek Instagramu, zatímco jiná dodala: „Její stylista je neuvěřitelný.“

Styl barbiecore je aktuálně v módě a herečka a její stylista jsou si toho zřejmě dostatečně vědomi. A také v jaké jiné barvě vyrazit na přehlídku značky Valentino? Velkými fanynkami toho stylu jsou také Florence Pugh, Zendaya, Kendall Jenner, Emma Roberts a další známé osobnosti.

FotoJetsdf.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Instagram / Lifestyle Asia K, Hello

Reklama