Ukazování se před fanoušky i kolegy na filmovém festivalu v Cannes vede celebrity k tomu, že ze svých šatníků nebo z nabídky módních domů, s nimiž spolupracují, vytahují ty nejlepší kousky. Výjimkou není ani herečka Anne Hathaway, která patří k nejlépe oblékaným ženám letošního ročníku.

Pro herečku je to v Cannes premiéra, tento filmový festival totiž navštívila vůbec poprvé a přijela tam propagovat svůj nový film Armageddon Time. Červený koberec opanovala v bílé róbě s flitry od Armani Privé, která disponovala vlečkou uchycenou kolem rukou. Na krku se herečce blyštil výrazný náhrdelník s modrým kamenem, který připomínal Srdce oceánu z populárního filmového hitu Titanic.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Fotografům Anne Hathaway zapózovala také v černomodrých minišatech Gucci se špičatou podprsenkou ve stylu šedesátých let. Této době odpovídal i zvolený účes a retro brýle ve tvaru kočičích očí.

profimedia-0693011583.jpg
Foto: Profimedia

Retro móda je herečce blízká, což dokázala i dalšími roztomilými minišaty – tentokrát byly tvídové a vyšperkované nude límečkem, páskem a zipem. V tomto případě šlo o značku Louis Vuitton. Model dovedla k dokonalosti nude lodičkami a bílou kabelkou se zlatou sponou a řetízkem. 

profimedia-0693095334.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: People, Vogue, Elle, Hindustan Times