Jak jich všichni víte, osmnáctiletá Anna je jednou z účastnic našeho redakčního projektu Hubněte s námi s firmou KetoDiet (můžete si přečíst ZDE). A jak se jí daří? Za dva měsíce zhubla už deset kilo, teď se jí úbytek váhy zastavil. A vy si můžete přečíst, co si o tom Anna myslí, a jak se vlastně má.

Dobrý den,

jsem teď nonstop ve stresu a mám plnou hlavu učení k maturitě. Krásně se to projevuje na tom, že se ručička na váze přestala pohybovat. Naštěstí se nepohybuje ani nahoru, a za to jsem ráda.

A jelikož ve stresu jsem mívala vždy obrovskej hlad, není tomu ani teď jinak. Mám tedy spíš chutě, a to je velmi nepříjemný. Proto se snažím lednici zaplňovat zeleninou, kterou se snažím zakusovat, a ty chutě přemoct. Je to boj, ale snažím se ho vyhrát.

Ale velmi dobrá zpráva je, že jsem celkově zhubla za ty dva měsíce 10 kilo!!! Bohužel nemám svou aktuální fotku :(, stále se snažím najít čas, abych ji udělala, ale mám plnou hlavu učení, tak alespoň zasílám fotku mé dnešní výborné večeře. :)

tab

Jinak už jsem byla v druhém kroku, kdy jsem mohla začít jíst různé druhy masa, vejce, cottage, tvaroh, bílý jogurt a tak, ale váha se mi zastavila. Tak jsem se zašla poradit do Ketodiet, kde jsme spekulovali, jestli to bude stresem, nebo tím přechodem, a nakonec jsme se dohodli, že týden si dám opět 1. fázi, a to vlastně opět jen koktejly, omelety a hromady zeleniny. :)

Mohu říct, že mi to ale opravdu nevadí :), dá se říct, že mi to i spíše vyhovuje, protože sama nemám čas na to si připravovat jídla a udělat koktejl je jednoduchá věc. :) A jsem nadmíru spokojená s možností porady s Ketodiet a i nemalé podpory z jejich strany.

Ale přece jen jsem nejvíc spokojena se sebou, vždy jsem věřila, že zhubnu, a jsem na sebe pyšná. Kamarádi mě chválí. Ale to nic nemění na tom, že chci víc. :D

S pozdravem Anna

anna

Takhle vypadala Anna na začátku hubnutí. Jak vypadá teď? Uvidíte příště!

Představení čtenářek najdete tady:

Další články:

  • Více o akci najdete TADY
  • A vyhlášení finalistek je TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole. A teď chce zhubnout ještě víc.

Ketodiet

 

Reklama