Osmnáctiletá Anna je jednou z účastnic našeho redakčního projektu Hubněte s námi s firmou KetoDiet (čtěte ZDE). I s ní vám přinášíme další rozhovor o tom, jak pokračuje její hubnutí. Mě zaujala hlavně slova o tom, že byla po sportu úplně bez energie.

Anno, hubnete už víc než měsíc. Jak to u Vás pokračuje?
Hubnutí pokračuje, zhubla jsem už 7 kilo a jsem se sebou spokojená. I přes doporučení pana J. Šusty první měsíc sportovat co nejméně jsem se sportu nevzdala a sportovala dál tak, jak jsem zvyklá. Nastalo to, že jsem byla bez energie, v půlce tréninku jsem si musela odpočinout, protože jsem nemohla. Po tréninku jsem byla tak unavená, že jsem neměla na nic sílu a musela jsem si jít lehnout. Ale po další konzultaci jsem dostala sladší tyčky a něco na způsob ovesné kaše. Obojí mi moc chutnalo, takže jsem zahnala i takovou tu chuť na sladké, kterou jsem do té doby měla.

anna

Tohle už je měsíc stará fotka, teď má Anna o sedm kilo méně

Nemrzí vás, že lidi kolem vás normálně jí?
Není mi zrovna příjemné, jak si všichni kolem mě pochutnávají na jídlech. A jsou i tací, kteří mi to dělají naschvál. :-)

Dá se to vydržet?
Dá. A strašně se mi líbí, že mě kamarádi a spolužáci chválí, že mi to víc sluší, že to jde vidět a většina z nich mě podporuje.

Můžete už jíst něco dalšího? Kolikrát denně se jí a co vlastně jíte, můžete nám popsat jeden den, co všechno sníte?
Jím vlastně pětkrát denně proteinová jídla od Ketodiet, což jsou omelety - sýrová a slaninová - ale mně chutná jen sýrová, potom to jsou koktejly, které jsou velmi dobré, a ještě polévky, ale na ty jsem zatím neměla chuť si je udělat. Takže většinou čtyřikrát denně piju koktejl a k večeři si dám omeletu. Potom si můžu před tréninkem dát tu sladkou tyčku anebo jedno proteinové jídlo nahradit tou jejich ovesnou kaší.

Už jste si na sebe pořídila nějaké nové oblečení?
Nové oblečení jsem si zatím nepořídila, stále si řikám, že tomu ještě nechám chvíli čas, a až zhubnu ještě něco, tak pujdu nakupovat pěkně ve velkém. Zatím se mi líbí, jak mi moje staré je pěkně volné. Dodává mi to dobrý pocit a díky tomu taky vím, že to funguje.

Anna

P.S.: Fotku jídla nemám, moje výtvory jsou spíš chutné než pěkné na pohled. :-)

Představení čtenářek najdete tady:

Další články:

  • Více o akci najdete TADY
  • A vyhlášení finalistek je TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

Reklama