Pěkný den, všem ženám in. Dnešní téma mi připomnělo něco, na co už jsem skoro zapomněla. Tajně jsem byla zamilovaná snad jednou. A dodneška nelituju, že se to nikdo nedozvěděl.

Vezmu to v rychlosti. Chodila jsem do prváku, on o ročník výš. Potkávali jsme se chodbě a často prohodili i nějaké slovo. Nebyla jsem nijak zvlášť stydlivá. Říkali mu Míšo nebo taky Bimbo. Jak k tomu přišel, to nevím.

Připadal mi fajn a tak jsem časem začala přemýšlet o tom, že ho zkusím sbalit. A čím dál víc jsem o tom přemýšlela, taktizovala a vyhledávala kontakt, tím víc jsem se zamilovávala. Na konci školního roku jsem vycítila příležitost.

Přišla jsem za ním, jestli by mi neprodal svoje učebnice do druháku. Řekl něco v tom smyslu: „Jo klidně, jsou nový. Kupovala jsem si je vloni nový.“ V tu chvíli mi to nedošlo. Říkala jsem si, že se asi přeřekl, to se stává.

No jenže pak jsem učebnicemi listovala a v každé z nich byl na poslední straně podpis. Z mého Míši se vyklubala Michala. Aspoň už vím, proč se na mě tak divně dívala, když jsem jí přála k svátku jakožto Michalovi.

Byla jsem moc ráda, že jsem se nesvěřila svým spolužačkám. Asi bych musela změnit školu.

Anna

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Podobný příběh si můžete přečíst také v článku On je žena! Nebo už zase ne?

Napište nám i vy o své tajné lásce. Ceny čekají! Dnes můžete získat knihu Avatar a nebo dvd film Erin Brockovich. Své příběhy posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama