V dnešní ankete k tématu se podíváme na zoubek háčkům na kabelku. Setkal jsem se s názorem, že je to skvělá věc, nebo zbytečnost. Co si o háčku na kabelku myslíte vy, milé čtenářky?

háčky na kabelku

Když jsem poprvé viděl háček na kabelku, nevěděl jsem, o co jde. Ukázala mi ho naše korektorka Klárka a musím říct, že do restauace, kde si nemůžete položit kabelku na židli, pověsit na věšák, nebo nechcete dát na zem, to může být šikovná věcička. Ale setkal jsem se i s protinázorem, že jde o zbytečnost. Jak jste na tom s háčkem na kabelky vy, milé čtenářky?

háčky na kabelku

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm. Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnovalo internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama