Říká se, že na velikosti nezáleží nebo, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Jenže praxe se může od toho, co se povídá, velmi lišit. Vyzpovídaly jsme proto několik dam a zeptaly se jich na otázku: Jaké pánské přirození se vám líbí?
5d5e7c62d87eaobrazek.jpg

Marie, 45 let
Podívejte se, nikdy jsem v sexu netrpěla nouzí. Ale ne všichni, se kterými jsem něco měla, vyhovovali mým požadavkům. Potřebuju, aby byl muž dole dostatečně vybavený, ale zase ne nějaký extrém. Zkrátka takový průměr. Když je penis moc malý, skoro ho necítím a ze sexu nic nemám.

Ester, 26 let
Na velikosti ani tvaru penisu mi ani v nejmenším nezáleží. Mnohem důležitější přeci je, co s ním dotyčný dokáže. Když je někdo šikovný, zvládne vykompenzovat i menší nádobíčko jinými způsoby.

Iveta, 25 let
Na vzhledu penisu mi záleží hodně, ale asi proto, že nemám vážný vztah a ani ho nehledám. Zahnutý může být kam chce, ale mám radši, když je menší a tlustší než tenčí a delší. Ale nejdůležitější stejně je, aby se vůbec postavil.

Natálie, 30 let
Na mužích mi připadá hrozně vzrušující, když mají obřízku. Pohled na penis bez předkožky mě dokáže hned rozpálit. Můj současný partner je obřezaný a doporučila bych to všem. Hned to totiž lépe vypadá. Přijde mi to i hygieničtější.

Pavlína, 35 let
Panebože, hlavně ať je oholený! Co fakt nesnáším je, když se po sundání trenek objeví nepropustný prales, ve kterém se tyčí jenom špička. Současný přítel se taky neholil, ale přemluvila jsem ho k tomu, protože dlouhé zacuchané chlupy se mi fakt hnusí.

Tip: Pokud byste uvítaly, aby se váš partner dole trochu upravil, a současně víte, že to dosud nedělal, pošlete mu článek o holení penisu. Najde zde užitečné tipy na to, jak projít celým procesem zkrášlení bez úhony.

Čtěte také: