5d4a92998b5daimage.png

Jedné takové debaty o ženském poprsí jsme měly možnost se zúčastnit. A tak jsme se rozhodly, že se s vámi podělíme o to, co zajímavého jsme se od jednotlivých mužů dozvěděly.

5d4a8e7f88c2dimage.pngPavel, 28 let
Na tvaru prsou mi vůbec nezáleží. Beru cokoli. Jen je fajn, když nejsou úplně miniaturní. Moc bych nechtěl sahat na silikony. Mám rád, když je prso přirozené a má takovou houbovitou konzistenci. Upřednostňuju větší bradavky.

5d4a8ed8ea683image.pngJan, 25 let
Nejradši mám prsa a bradavky, které díky mému hlazení ztuhnou. Jinak je mi to upřímně úplně jedno. Není důležitý tvar a velikost, ale spíš to, jak reagují na dotek. Měl jsem holky s malými i velkými prsy a při sexu to bylo pokaždé fajn.

5d4a8f5d3d4d9image.pngIgor, 33 let
Mám konkrétní požadavky přes které nejede vlak. Líbí se mi středně velká prsa velikosti 2 maximálně 3, která jsou pevná. Co se bradavek týče, tak ty musí být co nejmenší. Dvorce průměr maximálně 2,5 centimetru, barva světle růžová, ale zas ne moc světlá, aby nesplývala s kůží prsa. Bradavka ne moc vysoká, tmavší barvy než dvorec.

5d4a8fc5257afimage.pngJakub, 28 let
Prsa pro mě u žen nejsou tak důležitá. Kdybych si měl vybrat, mám radši menší a pevná než větší a neforemná. Když jsou akorát do ruky, úplně to stačí. Bradavky se mi líbí víc vystouplé.

5d4a90645b44dimage.pngIvan, 35 let
Jestli někdo hodnotí ženu podle poprsí a bradavek, tak je to vůl. To se přece nedá ovlivnit. Moje žena nemá po porodu moc pevná prsa, ale vůbec mi to nevadí. Stejně se mi líbí. Dala mi dítě, a to je mnohem důležitější než nějaký estetický dojem.

5d4a90edd7c7dimage.pngRobert, 25 let
Asi je mi taky jedno, jak přesně prso vypadá, ale nemám rád takové ty věšáky, co jsou skoro až po kolena. Naštěstí jsem na ně v reálu zatím nenarazil. Nejlepší bradavky jsou takové ty velké čudlíky, se kterými si můžu pořádně vyhrát. Prsa jsou u mě nejvíc sexy částí na ženském těle.  

5d4a9313b0a7bimage.pngJarek, 40 let
Z pohledu známého rozdělení chlapů na horňáky, nebo naopak dolňáky, jsem typický horňák. Na ženách se mi líbí spíš větší prsa, ideálně tak trojky nebo čtyřky. Ale nesmí to být takové ty levnější silikony už od pohledu tvrdé jak skála. Na typu dvorce nebo bradavek už mi tolik nezáleží, ale je fakt, že když se ženě pod tričkem rýsují bradavky, přijde mi to sexy.

Čtěte také:

Reklama