V rámci ankety jsme se zeptaly sedmi mužů, čím je dokáže jejich přítelkyně či žena opravdu vytočit. Odpovědi se různí, ale většinou jde o banality, které jsou zcela zbytečné, ale mohou znepříjemňovat život. 

Bořek
5e60e75c3fc2dobrazek.pngNežijeme si vůbec špatně, ale přesto je moje žena zvyklá šetřit na pro mě nepochopitelných místech. Když jí požádám, aby koupila parmezán, vždycky přinese nějakou náhražku, protože byla levnější. Taky nechává jeden sáček s černým čajem vylouhovat několikrát. Když ho vytáhne, tak ho dá do misky na lince a tam čeká na minimálně jedno další použití. Skoro ve všem se řídí jen cenou a je posedlá slevami a šetrností. Na jednu stranu je fajn, že nerozhazuje, ale na druhou stranu, co z toho života máme?

Evžen
T5e60e76551e69obrazek.pngak to vím hned bez rozmýšlení. Ze všeho nejvíc mě štve, když se na něčem domluvíme a moje holka to pak bez udání důvodu zruší, protože se jí nechce. Zrovna včera jsme si řekli, že večer půjdeme do posilovny, ona to odsouhlasila a pak jí něco přelítlo přes nos, že už se jí najednou nechce. To se ve mně všechno vaří. A nebylo to zdaleka poprvé!

Marek
5e60e7710bf0cobrazek.pngJsme tři roky manželé a žena přestala rozlišovat mezi tím, jestli mluví se mnou nebo s našimi dětmi. Ty zdrobnělinky a občasné šišlaní bych jí ještě odpustil, ale z pokynů typu: Utři si pusinku a vezmi si talířek, šílím. Poučuje mě a zároveň po mně pořád všechno uklízí a všechno mi nosí, včetně pomeranče, který jsem vůbec nechtěl apod. Přijde mi, že spíš než s manželkou bydlím se svojí matkou.

Petr
5e60e778d06d4obrazek.pngMoje manželka Jana si nesedla s mojí matkou. Na návštěvy sice chodíme, ale často je napjatá atmosféra. Když nasedneme do auta, hned spustí salvu pomluv a výčitek na mojí mámu a pořád do mě hučí, že se jí nikdy nezastanu a proč neumím mámě říct, že si nenecháme mluvit do života. Mně teda nepřijde, že by nám do něj nějak zasahovala.

Igor
5e60e783d50f6obrazek.pngTak mě teda absolutně štve, že u nás doma nikdy nic nezůstane tam, kam to položím. Většinu svého volného času trávím tím, že pořád něco hledám. Manželka je posedlá pořádkem a všechno mi uklízí a strká různě do šuplíků. Přitom já chci byt používat, a ne v něm mít jen naklizeno a dívat se na to, jak je všechno krásně srovnané a schované ve skříních a šuplících.

Dalibor
5e60e78e62ecaobrazek.pngMoje přítelkyně je hrozně mouchy snězte si mě. Ze začátku mi to tak nepřišlo, ale teď se to projevuje teda fest. Vadí mi, že veškerý program musím vymýšlet já. Jakmile něco nevymyslím, tak sedíme doma a koukáme do zdi. Už jsem jí několikrát říkal, že by na tom mohla zapracovat, ale asi nemá organizační schopnosti a nedokáže nic naplánovat nebo nevím.

Filip
5e60e799c3196obrazek.pngPo těch letech, co spolu žijeme, je toho samozřejmě víc, ale kdybych měl vypíchnout takovou specialitu své přítelkyně, tak asi to, že nedokáže odhadnout, kolik jídla uvařit. Vždycky je z toho obrovský kotel a já musím jíst týden to samý. Ona ale ne, ona si uvaří něco speciálního a mně potom guláš leze i ušima.

Čtěte také:

Reklama