Spousta lidí nemusí ani promluvit, ale má tak nakažlivý smích, že vás jen tím, že se smějí, rozveselí. Opět vám položím tři lehoučké anketní (NE soutěžní) otázky, jen tak pro pobavení. Schválně, jestli poznáte, kteří smíšci jsou na fotografiích?

Slyšíte je, jak se smějí? :)

Smíšek číslo 1.

Dokázal a dodnes dokáže svým nakažlivým smíchem rozesmát všechny generace. Měl zvláštní smích a velký nos a dlouhé prsty na rukou… a lidé ho milovali. Poznáte, kdo je na fotografii?

jednafo

Smíšek číslo 2.

Měl předkus, křivé zuby, ale ženy ho milovaly. Vyprávěl neuvěřitelné historky, a tím, jak se jim sám smál, tak se vlastně ještě před koncem smáli i ostatní. Opět miláček národa. Kterýpak?

dvas

Smíšek číslo 3.

Byť ne zcela z rodu homo sapiens, jeho smích zná také řada generací. Má vypoulené oči a kulaté boty. Je zlobivý a jeho smích je takový – správňácký :) Čí, že je to smích?

trifotot

 

Všechny tři smíšky si tipněte jen tak samy pro sebe, anebo klidně odpovídejte do komentářů – třeba jen: vím,nevím, to jsou… vůbec o nic nejde – jen o pobavení. :)
Celé fotografie zveřejním v závěrečném vyhodnocení.

Téma dne: Kamarádské žertíky

aneb kdo vás kdy vypekl, nebo vy jeho?

 • Máte nějakou vypečenou kamarádku, nebo kamaráda?
 • Jakým povedeným žertem vás překvapil, pobavil
  …nebo naopak, nazlobil?  
 • Děláte i Vy sama vtípky svým kamarádům a známým?
  Nebo je nemáte ráda?
 • Máte hranice – odsud, posud?
 • A co vtípky vašich dětí? Ty bývají hodně vypečené.
 • Vzpomeňte na něco veselého.
  nebo také prozraďte, zda vbrzku něco chystáte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním pěkně vypečeným dárkem: vtipným hrníčkem s miminkem a náhrdelníkem, který je v něčem velmi zvláštní. V čem, to prozradím až v závěrečném vyhodnocení „šťastné výherkyni“ :)
Tak pište, pište …

nahrdelnik

Reklama