Jennifer Anistonová chce, aby seriál Přátelé, v nìmž hraje, co nejdříve skončil. Herečka má dojem, že se diváci musejí každou chvíli začít nudit tak, aby na "své" dosud oblíbené protagonisty sitkomu nadobro zanevřeli.

Pětatřicetiletá Anistonová proto doufá, že Přátelé co nejdříve skončí tak, aby se nestačily lidem zprotivit.
"V televizních seriálech budu hrát i nyní. Myslím, že úspěch, který zaznamenali Přátelé, mi bude jen a jen dobrou vizitkou. Přesto chci, aby tento seriál skončil - dokud nás lidé ještě na těch obrazovkách snesou," uvedla v rozhovoru pro německý časopis InStyle magazine představitelka postavy Rachel Greenové. Tuto roli Anistonová ztvárňuje již devátým rokem. O svou další kariéru si herečka starosti nedělá. I nadále by chtěla zùstat na obrazovce. Přímo to sice neřekla, ale přeci jenom - devět let se pravidelně objevovat prostřednictvím televize v milionech domácností po celém světě - to je téměř jako droga.

"Myslím, že v televizních seriálech budu moci být i po Přátelích. Úspěch, který tento pořad má, bude dříve nebo později jasně měřitelný. I kdybych z obrazovky nadobro zmizela," uvedla Jennifer.

Mladá herečka však nemyslí jen na svou filmovou kariéru. S manželem Bradem Pittem začínají myslet na potomky. "Začíná nová kapitola mého života. Doufám, že budu moci mít děti, dobře je vychovávat a to všechno zvládnu i s filmovou prací," uzavřela Anistonová.   

   
Reklama