Krásné ráno všem.Dnešní téma mě natolik zaujalo, že se nemůžu nevyjádřit. Když vidím muže, tak hodnotím hodně věcí a tady je jejich pořadí:

1)   Souměrnost postavy, nemusí to být svalnatec z posilovny (který mívá mimochodem sval i z mozku - osobní zkušenosti) ale ani to nesmí být vyvalený pupkáč v zamaštěném triku. Prostě musí být tak akorát a menší bříško není závadou, krásně se potom na něm leží ve chvilkách pohody :)

2)   Tělesná výška, tenhle fakt je pro mě hodně důležitý, nějak si nedovedu představit mít vedle sebe chlapa menšího než já, naštěstí můj miláček je vyšší přesně o tolik, že si můžu dovolit v jeho společnosti vysoké podpatky i účes najednou. A taky je fakt že s mými 169cm není zas takový problém narazit na vyššího chlapa.

3)   Oči a úsměv, tohle jsou jedny z nejdůležitějších atributů, jestli vznikne z mé strany nějaká náklonnost. Už jsem potkala hodně mužů kteří byli na první pohled krásní, ale měli tak zlé oči a neupřímný úsměv až mě zamrazilo. Jedna moje kamarádka si takového dokonce vzala a teď lituje. Já mám ráda u muže hřejivý pohled, který řekne, že všechno bude v pořádku i kdyby se bortil svět a milý úsměv, který jen tak neodkládá.

4)   Povaha a ukecanost. Nemám ráda takové ty zamlklé typy, protože ráda mluvím a ráda poslouchám. Pak mi vadí takoví ti vyčůránkové, co se snaží si všechno jen užívat a vylepšovat na úkor druhých. A taky si myslím, že by se chlap měl umět o sebe postarat. Myslím že chlap co neumí uvařit ani čaj, není chlap, ale lenoch co se nechce obtěžovat s učením se nových věcí. (To samé platí o ženách co neumí nějakou "chlapskou" činnost a ani se v případě potřeby nesnaží to nějakým způobem naučit)

Tak tímhle pořadím jsem se řídila při výběru mého současného (a v životě prvního) partnera. Samozřejmé je, že tohle pořadí závisí i na situacích, kdy muže potkávám. Pokud se člověk chce jen kochat, tak vypustí body 3 a 4. Když hledám kamaráda, tak body 1 a 2 nehrají tak velkou roli.

S pozdravem Anime Otaku

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Věru, přímo vědecký přístup. Máš to dobře srovnané a zmapované do posledního detailu. Nejsi Ty náhodou Panna nebo Býk??? :-)) Míša

A co vy? Kam se točí vaše oči? To je dnešní téma pro vaše e-maily. Napište, čím vás dostal ten váš? Kam se první díváte a co hodnotíte na muži? Co je naopak pro vás spolehlivou antikoncepcí?Pište na redakce@zena-in.cz a každé dvě hodiny můžete vyhrát drobnou cenu.

Reklama