První příspěvek nám Anime Otaku srovnala na fáze. Moc se jí to povedlo: Zdravím milé ž-in!Tak tohle je u mě takové celoživotní téma, které mělo několik fází (konečný počet nevím, protože můj život, doufám, zdaleka nekončí) :)
Fáze 1. To bylo období, kdy nezáleželo tak úplně na mě co si vezmu a paměť z této doby lehce pokulhává, ale podle fotek vím, že nejčastěji jsem v této době nenosila vůbec nic.

Fáze 2. začala s mou školní docházkou. Tam jsem měla možnost si vybrat, ale tyto možnosti byly sledovány ostřížím zrakem mojí mámy, která vždy zabránila takovým katastrofám, abych na focení ve škole přišla v ošuntělých kalhotách, co jsem měla na běhání venku a naopak na výlet do zoo si nevzala kanýrové šatečky.

Fáze 3. nastala v době nastupující puberty a já objevila džíny, takže zhruba od 13 do 16 jsem je ze sebe nesundala. Vystřídala jsem všechny možné varianty, úzké, zvonové špatně padnoucí, dobře padnoucí a nakonec jsem se probojovala do

Fáze 4. Když jsem zjistila, že v zimě je mým stehnům mnohem tepleji v teplých punčocháčích a dlouhé sukni, moc dobře si tu zimu pamatuji, bylo kolem -20 a to hodně dlouho. Dokud jsem chodila ve svých oblíbených džínách, tak než jsem přišla domů (chodila jsem pěšky si 5 kilometrů) měla jsem stehna modrá nejen od barvící modré látky, ale i od mrazu. Takže ta sukně byla úleva. A tak jsem začala oblečení pomalu střídat, podle toho, co se lépe hodilo v dané situaci.

V současné době mám fázi 5. To znamená že v mém šatníku najdete všemožné sukně, které se mi na mé slovanské postavě líbí. Přestala jsem mít mindrák za širokých boků a udělala jsem z nich díky sukním přednost (a že se chlapi otáčejí). Ale tím trochu začal strádat můj kalhotový šatník, který skýtá pouze těchto pár kousků:

- Sjezdařské kalhoty. Na sjezdovce bych v sukni byla opravdu za exota.
- 2Ks kalhot na cvičení, jsou černé a pod kolena
- Jedny domácí tepláky když ani topení nestíhá zahřát mé věčně zmrzlé nohy a ruce
- A nakonec jedna pláťáky, které jsem si kdysi koupila až zhubnu, no a teď jsem zhubla, jenomže tolik, že mi ty kalhoty padají a tak je nosím, když jdeme třeba grilovat nebo na houby, protože jinak i na výlety mám speciální sukni, které nevadí, že se trošku natrhne, naopak, záplatami a zašíváním získává na osobnosti.

Takže dámy, momentálně jsem sukňová a šatová, ale co bude za pár let sama netuším.

Anime Otaku

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Hezky jsi to uchopila ve svém příspěvku, po fázích. Moc se mi to líbilo. Přeji Ti krásný den a děkuji za první příspěvek. Míša

Cítíte se líp v kalhotách, nebo v sukních?

A proč?

Mám i otázku pro naši mužskou část čtenářstva:

Líbí se vám víc na ženě sukně, nebo kalhoty?

A proč?

Celý den si dnes budeme na na toto téma povídat. Své příspěvky pište, jak je zvykem na redakce@zena-in.cz.

Také bude nějaká soutěž, dočkají se chcípáci i borci a aktuálně pořešíme, co přinese den nového.

Reklama