sd

Sice už tady pár dní máme léto, ale místo toho, abychom si užívaly tropických teplot, počasí je jako na houpačce. Jednou tak a jednou onak. V džínách nám je vedro a v krátké sukni zima, a právě pro tyto případy je tady dlouhá sukně. Módní kousek, který je praktický a letos opět velmi trendy.

sd

Dlouhé sukně snad nikdy nevyjdou z módy. Vždy s příchodem jara a léta se hlásí o přízeň žen, a letos tomu není jinak. Ovšem momentální trend je trochu jiný, než jsme byly zvyklé doposud. K maxi sukním si již nemusíme oblékat tílka a různé topy, ale můžeme je kombinovat i se svetry či koženými bundami. Jsou tak ideálním kouskem pro dny, kdy není ani vedro, ani zima. Jak takové sukně kombinovat, se můžete podívat na fotkách, doprovázejících text.

as
Sukně v pudrových odstínech jsou pro letošní rok hitem číslo jedna

as
Když je venku sychravo, klidně si vezměte dlouhou sukni tmavšího odstínu a nebojte se ji zkombinovat se svetrem. I když se to nezdá, kombinace je to úchvatná.

sd
Máte krásné nožky? Nebojte se je ukázat! Sukně s rozparkem jsou k tomu jako stvořené.

as
Světlé tóny sluší jak blondýnkám, tak brunetkám. Pokud budete chtít jednolitost outfitu rozbít, oblečte si vrchní díl o něco tmavší barvy.

sd
V létě je vše dovoleno, nebojte se sáhnout ani po pestrobarevných kouscích či divokých vzorech.

Zdroj foto: Facebook.com

Čtěte také:

Reklama