Sychravé počasí neznamená, že se zabalíte do deky a do začátku jara se budete povalovat u televize. Aby se vám i na podzim dobře sportovalo, připravily jsme pro vás tipy, jak strávit listopadové dny aktivně.

  • Sklouzněte se

Zimní stadióny jsou připravené na nápor bruslařů. Sklouznout se můžete například v Jablonci nad Nisou, kde je každé pondělí od 9:00 do 10:00 zdarma bruslení pro rodiče s dětmi. Zabruslit si můžete také v Enteria areně v Pardubicích. Pro veřejnost je otevřená každé úterý, čtvrtek a neděli (případné změny jsou na webu arény). Led nabízí i pražská Ice Arena Letňany, stadion Hasa ve Vršovicích a mnoho dalších stadiónů po celé České republice.

  • Braňte se

Naučit se bránit se v průběhu listopadu můžete v ZŠ U Santošky na Praze 5. Lze se tam zdarma zúčastnit zkušebního tréninku školy Wing Chun Kuen.

  • Běhejte

Pro začátečníky i zkušené běžce je připravený sportovní a vzdělávací pobyt, který se bude konat mezi 8. a 10. listopadem v Novém Měste na Moravě. Součástí bude nejen nácvik správné techniky, ale také přednášky. Další běžeckou akcí je například běžecký závod SPORTlife! RUN. Trasa má délku 7 km a běžci na ni vyrazí 9. listopadu v Brně.

  • Přežijte

Ženy si mohou také vyzkoušet, jak se umí vypořádat s extrémními podmínkami. A to v rámci kurzu přežitím, který se bude konat v Praze Na Pankráci od 8. do 10. listopadu.

  • Létejte

Desátého listopadu potěší děti v Českých Budějovicích youtuber Tary se svým Tary Parkour workshopem, během kterého se děti naučí základy parkouru.

  • Odpalujte

Golfové hřiště v Chotýšanech ožije 16. listopadu discgolfovým turnajem. Golf si můžete zahrát na hřišti, které je jinak veřejnosti nepřístupné a pochutnat si na svatomartinské huse.

  • Oslavujte

Výročí revoluce 17. listopadu můžete oslavovat také aktivně. Například na Sametovém běhu v Odolené Vodě, na Běhu 17. listopadu v Přerově nebo na Běhu městem Hradec Králové.

  • Uvolněte se

Na listopad je připravená také řada jógových akcí. Vyrazit můžete například 23. listopadu na Jóga pro dobrou věc. Jde o charitativní akci na podporu seniorů. Zacvičit si můžete v pražském Vnitroblocku.

  • Odpinkněte

Pod záštitou oddílu Sokol Meteor Praha Radotín a vedením Kateřiny Hejdrychové probíhají v listopadu v pražské Sportovní hale SK Troja tréninky badmintonu. Úvodní trénink je zdarma.

  • Překonávejte se

Pro milovníky adrenalinu a pro ty, kteří se rádi překonávají, je na 29. listopadu naplánovaný TAXIS Gladiator Race, který se poběží na závodišti v Pardubicích.  

Ještě více sportovních možností nejen na listopad objevíte na stránce: https://www.sportvokoli.cz/kalendar-akci

Reklama