Mořský kolagen nejvyšší kvality spolu v kombinaci s dalšími 11 funkčními látkami dělají z COLLAGEN + 11 „nejnadupanější“ doplněk stravy určený k omlazení pleti. COLLAGEN + 11 je sestaven tak, aby vaše tělo dokázalo využít maximum látek obsažených v každé tobolce a zároveň, abyste nekonzumovali nečistoty v podobě tuků, purinů, cukrů či dokonce zbytků antibiotik, jak je tomu u některých levných doplňků stravy.

V čem je COLLAGEN + 11 odlišný od většiny doplňků stravy s kolagenem, který slibují „zázraky“?
5e412c0781ffcobrazek.png

Každá tobolka COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs obsahuje 500 mg hydrolyzovaného mořského kolagenu, který je snadno vstřebatelný tenkým střevem. Klinické studie prováděné na lidech prokázaly, že díky mořskému kolagenu obsaženému v COLLAGEN + 11 můžete dosáhnout po 12 týdnech:

  • zpevnění kůže o 26,6 %
  • sjednocení barevného tónu pleti o 15 %
  • rozjasnění pleti o 10 %

Další látky obsažené v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs byly vybrány tak, aby znásobily efekt kolagenu.

Vlastnosti dalších látek obsažených v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs

Ceramosidy
Patentovaná látka získávaná z pšeničných klíčků pomáhá obnovovat ochrannou bariéru, zvyšuje hydrataci a celkové zdraví pleti. Klinické studie prokázaly, že užívání ceramosidů obsažených v COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs:

  • zvyšuje hydrataci pleti až o 16 %,
  • u 75 % účastníků studie snížil výskyt šupinek na pleti a pnutí pokožky,
  • redukuje vrásky o 9 % už po 14 dnech a o 19 % po 60 dnech,
  • po 14 dnech zlepšuje elasticitu pleti o 15 %, po 60 dnech užívání dokonce o 36 %,
  • zjemní pleť o 63 % po 60 dnech užívání.

5e412c32b4135obrazek.png
Extrakt z granátového jablka

Svými antioxidačními schopnostmi pomáhá k hydrataci kůže a zpomalování stárnutí pleti i celého organismu. Antioxidanty je přímo nabitý, obsahuje jich dokonce více než často zmiňovaný zelený čaj.

Kyselina hyaluronová
Má regenerační účinky a chrání kůži před zevními vlivy. Udržuje pokožku a tkáně pevné a pružné. Vyhlazuje starší vrásky a oddaluje vznik nových, stejně tak výrazně koriguje problémové projevy pleti.

Vitamín D
Podílí se na procesu dělení buněk, pomáhá udržovat buňky zdravé. Ovlivňuje odstín kůže, pro své pozitivní účinky je dokonce častou součástí přípravků určených ke snížení zánětu a podráždění kůže.

Vitamín E
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jedná se o jeden z nejdůležitějších antioxidantů přítomných v lidském těle.

Zinek
Napomáhá zachování normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, je pomocníkem v ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B5
Pomáhá při obnově sluncem poškozené pokožky, zlepšuje odolnost pokožky na stres a chrání ji před vlivem okolního prostředí, podporuje regeneraci kůže.

Lykopen
Má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti. Klinické studie potvrzují, že lykopen má pozitivní účinky při léčbě rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění.

Měď
Podporuje normální pigmentaci vlasů a pokožky, přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B7 (biotin)
Ovlivňuje metabolismus téměř všech buněk v těle. Je důležitou součástí procesu tvorby mastných kyselin, bez nichž se neobejde žádná buněčná stěna. Pomáhá udržovat pevnou pokožku a kvalitu vlasů.

Více o COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs se dozvíte na této stránce.
 
5e412c1f5bce8obrazek.png

Reklama