Slova uznání má na adresu našich sportovců čtenářka s nickem helmar. Fandí nejen při olympiádě a je moc hrdá na naše sportovce. A na co se bude dívat především? No přece na hokej. Ani nevíte, s jakou chutí si zakřičí: „Goooooool!“

Fandím moc našim sportovcům a nejen při olympiádě. Je to úžasné, když si vezmeme, kolik výborných sportovců naše malá zemička má!!  Nikdo si neumíme pořádně představit, kolik dřiny a odříkání je za jejich úspěchy. Všechno se podřizuje tréninkové dřině a když nastane kýžený okamžik a ono to zrovna nevyjde... neskutečné zklamání.

Nejvíc miluji hokej! Většinou se dívám se svým zeťákem a s vnučkou. Jsme, jako všichni ostatní, hrozně chytří - radíme, zoufáme si, nejraději si zařveme: Góóóól!! Dupeme, boucháme do stolu - někdy je z toho i modřina!  S mužem se na hokej dívám nerada, je hrozný nervák a příjde mi, že pak ti naši kluci prohrávají kvůli takovým „nevěřícím Tomášům“. Snad jako by se telepaticky ty negativní vlivy přenesly ;))!  Muž to většinou psychicky neustojí a odchází. Já mám pak klídek a pohodu.

Budu držet palce Tomáši Krausovi, protože je z našeho města. Ať mu to vyjde! Zrovna tak Martině Sáblíkové, Karolíně Erbanové - ať se splní slova trenéra, určitě ty medaile přivezou! Lyžaři, biatlonisté, krasobruslaři ..... prostě všichni, kdo budou reprezentovat tu naši zem - držím pěsti, což značí štěstí. Ať to všem vyjde co nejlépe, ať je co nejméně zklamání.

Je úžasné, když stojí ti naši na bedně, hraje se naše hymna - jsem na všechny hrdá, nikdy se to neobejde bez slz.

A mimochodem, Soči je nádherné město! Věřím, že všechny nemístné výhružky se nestanou a všechno proběhne v klidu a míru tak, jak to k olympiádě patří.

Milá helmar, naprosto s vámi souhlasím, že tím vším je tolik dřiny, že si to vůbec nedokážeme představit. Ale co mě mrzí je to typicky české: plácání po rameni a národní hrdost, když se daří, ale jakmile se něco nepovede, je po hrdosti a plive se jed. Ale to určitě není váš případ

Text nebyl redakčně upraven

Jak vnímáte olympiádu, milé ženy-in?

  • Budete fandit našim sportovcům?
  • Kterou sportovní disciplínu máte nejraději? Rozumíte jí, nebo se vám prostě jen líbí?
  • Sledujete sportovní přenosy? S kým se nejraději díváte?
  • Dokážete se odvázat a jste při fandění hlučná?
  • Nebo vás sport vůbec nezajímá a Olympiáda je vám ukradená. Ale co když baví sport vašeho partnera?
  • Jak se změní váš vztah během olympiády? Leze vám chlap na nervy, když vše podřizuje televizním přenosům?
  • Musela jste  si koupit druhou televizi, abyste nepřišla o své oblíbené pořady?
  • Napište nám na téma Olympiáda.

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek získá jedna z vás tento dárek:

b

 

 

Reklama