V létě jsem vám nabídla volný „seriál“ o trendových barevných kombinacích. Které barvy byly in, které se objevily v nových, neotřelých kombinacích a mohly by vás inspirovat. Teď na podzim se barvy mění, ale my můžeme pokračovat.  

Tyto články by vám mohly  pomoci orientovat se nejen aktuálních barevných trendech této sezony, ale můžou nabídnout i nový pohled na kombinace již ověřené. Jak uvidíte v tomto článku, někdy i dost překvapivé. Když se řekne podzimní barevnost, každý si asi vybaví barvy spadaného listí, podzimních plodů, zamračeného nebe a zoraných polí. Barvy vesměs syté, teplé, mírně zádumčivé a nostalgické.

Ale přiznejme si, že ne všem typům tyto odstíny sluší. Není třeba věšet hlavu. Naštěstí nejsou všechny obchody stejné a některé dokonce nabízí barevnost netradiční. Od smetanově bílé až po pastelky, které jsme zvyklé vídat spíš na jarních kolekcích. Ale je vidět, že „sluší“ i teplejšímu oblečení, jako jsou kabáty, paleta, svetry a samozřejmě doplňky.

Proč byste se zrovna na podzim nebo v zimě měla vzdávat mátové, meruňkové, bledě modré nebo růžové?

Na fotkách vidíte v těchto barvičkách mladé dívky, ale berte je jen jako inspiraci. Pastelky totiž omlazují a sluší i dříve narozeným.  

Foto C&A

Čtěte také:

 

Reklama