Nastává doba léta a s tím souvisí i otázka, co s dětmi. Mateřské školky jsou v letních měsících zavřené, dětské „pionýrské“ tábory jsou beznadějně plné a babičky odmítají celé prázdniny hlídat vaše rozdováděné ratolesti, které se chovají jako pytel blech. Co teď?

 

Zaměstnanci Vodafonu mají o starost méně. Ten totiž přišel v rámci programu podpory zaměstnanců a jejich rodin s unikátními projekty určenými pro děti – letní anglický kemp a letní filmový tábor.

 

Na 3týdenním letním anglickém kempu budou náplní volného času sportovní, hudební a výtvarné aktivity, ale navíc se dítka během kempu naučí hravou formou angličtinu. Mimo anglický kempík mohou zaměstnanci Vodafonu  poslat své děti od 7 do 15 let na letní filmový tábor, který proběhne ve spolupráci s Barrandovem.

 

Vodafone chce v aktivitách zaměřených na zaměstnance s dětmi i v dalších aktivitách, které podporují jeho strategii stát se nejlepším zaměstnavatelem na trhu, pokračovat i v budoucnosti. A komu by se nelíbilo vědět, že o jejich dítka je krásně postaráno…

Vše na www.vodafone.cz