Zasloužilá hollywoodská máma Angelina Jolieová (34) přiznala v nejnovějším rozhovoru pro televizní pořad Today show, že se svým partnerem, hercem Bradem Pittem (44), vážně uvažují o adopci čtvrtého dítěte. Dosud si adoptovali Maddoxe z Kambodže, Paxe z Vietnamu a Zaharu z Etiopie.
Společně pak mají dceru Shiloh a dvojčata Knoxe a Vivienne. Nicméně dodala, že si další dítě nemůžou pořídit dříve, než jejich dvojčatům bude více jak půl roku.


Ano, mám už jedno bezprizorní dítě vyhlédnuté,pokyvovala živě hlavou hvězdná herečka v televizní show s tím, že žádné další podrobnosti nesdělí, protože všechny právní náležitosti jsou teprve v samých začátcích.
Nemůžeme začít adopční proces, pokud jsou Knox a Vivienne ještě tak malí, vysvětlovala Angelina, která je přesvědčená, že stávající děti jsou nadšené z dalšího rozšiřování jejich duhové rodiny.
Pokaždé, když k nám má přijít nové dítě, tak na tu velkou událost ostatní děti dobře připravíme, aby se všichni na nového bratříčka nebo sestřičku těšili. Musím říct, že se nám to daří a jsme jedna velká šťastná rodina. Děti jsou nadšené, že si mají s kým hrát, a navíc ti starší nadšeně pomáhají s těmi mladšími, odhalila matka šesti dětí.

Nejstaršímu Maddoxovi a Paxovi prý ani nedělá problém malým dvojčatům vyměnit plínky nebo je převléknout.
 

Reklama