Angelina Jolie přiznala, že to vždy nebyli jen muži, kteří upoutali její srdce. Herečka je prý schopna zamilovat se stejně intenzivně i do ženy.

V rozhovoru pro americkou stanici US TV navíc uvedla, že lesbickou zkušenost má už za sebou. Stalo se tak prý ještě předtím, než se stihla proslavit filmem Tomb Raider. Zase tak dlouho to tedy nebude. Jméno své milenky však Angelina zveřejnit odmítla.

Herečka zároveň řekla, že si dovede živě představit, že by teď navázala partnerský vztah se ženou. Angelina se ještě nestačila vzpamatovat s bolestivého rozvodu s Billym Bobem Thortonem.

Pár se rozvedl před několika měsíci, jako úvod odloučení uvedl nepřekonatelnou a neslučitelnou změnu hodnotového žebříčku u obou. Angelina teď sama vychovává dvou a půl letého syna Maddoxe, kterého adoptovali ještě s Billym. Chlapeček je původem z Kambodže.

Jedenatřicetiletá dcera herce Jona Voighta teď muže nechává raději spát. A snaží se probudit ženy. "Sama sebe bych označila jako za velmi vášnivou osobu. Vím, že jsem schopna se zamilovat do ženy. Myslím, že je správné, když toužím po jejích dotycích a polibcích," svěřuje se herečka v rozhovoru.  

     
Reklama