Angelina Jolieová (33) si svou nominaci na Oskara moc neužila. Náladu jí zkazil její bývalý bodyguard, který chce v chystané knize propírat  její soukromí.

 

Třeba to, jak se sestěhovala se svým partnerem Bradem Pittem (45), ještě když byl ženatý s Jennifer Anistonovou (39).

 

Angelina Jolieová, která byla tento čtvrtek nominovaná na nejlepší herečku, hledá právního zástupce, se kterým chce zabránit Mickeymu Brettovi, aby knihu vydal. Dílko má prý popisovat i intimní detaily sexuálního života s Bradem Pittem.

 

"Brett ví o Angelině všechno. Bude to jedna z nejvýbušnějších knih, které kdy kdo napsal," tvrdí blízký přítel Bretta.

 

Bodyguard měl na starosti bezpečnost Jolieové a Pitta, když se pár před narozením jejich dcery Shiloh v roce 2006 schovával v Namibii. Pitt jej údajně v loňském roce propustil. Brett podle svých slov nikdy nepodepsal dohodu o mlčenlivosti a může tak s klidným srdcem odhalit o hollywoodském páru cokoliv.

 

"Ta kniha bude obsahovat všechny špinavé detaily o tom, jak se Pitt a Jolieová dali dohromady, když byl Brad stále ženatý s Jennifer Anistonovou," tvrdí bodyguard.

 

Brad Pitt se snažil tyto informace vyvrátit v nedávném rozhovoru. Oba se prý do sebe zamilovali během natáčení akčního filmu Mr. & Mrs. Smithovi. Film se točil v době, kdy byl Pitt stále ženatý. Herec však trvá na tom, že v té době k žádným "podlým pletkám" nedošlo.

 

Prodat jde prostě cokoli. Slušnost, loajalitu i svědomí.

Reklama