Angelina Jolie se začíná nenávidět. Tedy ne přímo samu sebe jako takovou, ale jednu ze svých filmových hrdinek. A to zrovna tu, díky které ji mají rádi fanoušci počítačových her: Laru Croft.

Jolie má pocit, že postava Lary Croft není dostatečně oduševnělá. Podle herečky jí tato role přinesla akorát to, že si teď o ní všichni myslí, že je i v reálu jen vyzývavou „kočičkou“ v těsných kalhotách. „Nenávidím Laru Croft,“ dodala Jolie emotivně.

Herečka se s popisem své filmové postav nemaže. Jak sama řekla pro časopis WENN, Lara Croft je podle ní jen ubohá coura ve směšných kalhotách. A nezapomněla zdůraznit, že se už opravdu nemůže dočkat, až se film dotočí, odvysílá v kinech a fanoušci na něj co nejrychleji zapomenou.

Skoro to vypadá, že Jolie hraje roli počítačové bojovnice pod tlakem. Ale výše jejího honoráře za to malé sebezapření zřejmě stojí… Další díl filmu Tomb Raider na motivy stejnojmenné počítačové hry by měl být dotočen toto léto.

Herečka se nicméně pokusila zasadit o to, aby její postava nabyla také trochu z civilního života a nemusela se za ní tolik stydět. Jolie si dala schůzku se scénáristou snímku a po konzultaci se copatá agentka stane skutečně velmi civilní a oduševnělou bytostí. „Začne brát heroin. Teď je to v pořádku, bude to opravdová přítelkyně do nepohody,“ řekla Jolie ironicky.

Reklama