Angelina JolieGisele BündchenováHalle Berryová

 

 

 

 

 

 

 

Herečka Angelina Jolie (33) byla v internetovém hlasování časopisu Vanity Fair zvolena 58 % hlasů nejkrásnější ženou světa. Na druhém místě za ní skončila s velkým odstupem Gisele Bündchenová, která získala devět procent hlasů. Čtyři procenta hlasujících volila Halle Berryovou.

V průzkumu amerického časopisu si čtenářky mohly vybrat ze seznamu devatenácti slavných žen, mezi nimiž figurovala i Beyoncé Knowlesová, Gwyneth Paltrowová, Bar Refaeliová, královna Rania z Jordánska a Carla Bruniová, manželka francouzského prezidenta.

Jen 19 žen by rozpoutalo válku

„Z miliard žen na této planetě by podle našeho mínění jen 19 mohlo způsobit válku. Tyto »Trojské Heleny« současnosti pocházejí z obou polokoulí, jsou mezi nimi legendy, královny, první dáma a přinejmenším dvě milenky Leonarda DiCapria,“ napsali redaktoři listu v úvodníku k hlasování.

Jak uvádí server FemaleFirst, DiCaprio totiž chodil s Gisele Bündchenovou a v současnosti je jeho partnerkou izraelská modelka Bar Refaeliová.

Výsledky hlasování:

  1. Angelina Jolie, 58 % hlasů
  2. Gisele Bundchenová, 9 % hlasů
  3. Halle Berryová, 4 % hlasů
  4. Penelope Cruzová, Scarlett Johanssonová, Jennifer Connellyová, královna Rania z Jordánska, Bar Refaeliová, všechny 3 % hlasů
  5. Catherine Deneuveová, Freida Pintová, Natalia Vodianova, Ziyi Zhang, Beyoncé Knowlesová, Cate Blanchettová, všechny 2 % hlasů
  6. Elle MacPhersonová, Kate Mossová, Gwyneth Paltrowová, Kerry Washingonová, Carla Bruniová, všechny 1 % hlasů.

Komu byste dala hlas vy? A komu rozhodně ne?

Reklama