Vztah nejkrásnějšího páru Hollywoodu, Angeliny Jolieové (32) a Brada Pitta (43) byl médii již nesčetněkrát pohřben. Oni si však falešných pomluv nevšímají a nerušeně si užívají rodinného štěstí se svými čtyřmi dětmi Maddoxem, Paxem, Zaharou a Shiloh.

Krásná maminka nyní magazínu Frances Gala svěřila i své přání zůstat po boku Brada až do smrti.

"Brad je v mém životě první a jediný muž, který mě dokázal pochopit, a který plně sdílí mé názory," pochlubila se. "V našem vztahu panuje upřímnost a důvěra. Chtěla bych s ním zestárnout."

Slavný pár, který se dal dohromady při natáčení snímku Mr. and Mrs. Smith v roce 2004, spojuje také hluboká láska k dětem.

"Myslela jsem si, že zůstanu na výchovu dětí sama, ale najednou se objevil Brad a převrátil mi život naruby," vyznala se herečka, jejíž přítel bez mrknutí oka přebalí dcerku Shiloh nebo celý den dovádí s ostatními dětmi na hřišti.

Nyní hvězdný pár vážně pomýšlí na adopci dalšího, již pátého, potomka.

zdroj: Korzo


Co říkáte na odhodlání slavného páru zůstat spolu až do smrti? Myslíte si, že jim to skutečně vydrží? Nebo zapůsobí síla Hollywoodu, který zatím rozbil většinu vztahů? A co si myslíte o jejich touze mít pátého potomka? Je možné při takovém pracovním nasazení, které mají oba herci, zvládnout tolik ratolestí?

Reklama