Jedna z nejžádanějších hollywoodských hvězd Angelina Jolieová (33), která zazářila v akčních thrillerech jako Lara Croft: Tombraider, Mr. and Mrs. Smith nebo Wanted, přiznala, že natáčí akční filmy především pro svých šest dětí. Chce, aby na ni, až vyrostou, byly pyšné a aby si vzaly příklad z jejích filmových hrdinských činů i ve svém reálném životě.

 

 

„Chtěla bych, aby na mě děti byly pyšné. Proto si ve svých filmech dělám všechny nebezpečné kaskadérské kousky sama. Děti si ze mě musí vzít příklad a pochopit, že dobro vždycky překoná zlo,“ nechala se slyšet diva. K natáčení stále divočejších akčních scén ji žene představa, jak jednoho dne zasednou všechny její ratolesti k televizoru a kritickým okem budou hodnotit její výkony.

 

„Budu natáčet akční thrillery, dokud mi postačí dech, protože děti potřebují reálné hrdiny. Batmanové nebo Spidermanové u nás doma nemají místo. Děti se musí naučit, že svět je zlý a že je třeba postarat se o sebe a o své bližní,“  vysvětlila Angelina. Jak dodala, s tím jí pomůžou právě filmy, kde její hrdinky zastupují dobro a spravedlnost. O honorářích, které za natáčení pobírá, se kráska nezmínila.

Reklama