Ostře sledovaný hollywoodský pár Angelina Jolieová a Brad Pitt tráví právě společnou dovolenou ve Francii. Nicméně, jak naznačují zasvěcení, jejich vztah je v troskách a hrozí nebezpečí, že se co nejdříve rozejdou. Krizi, již prožívají, prý vyhrotila sklenka červeného vína, kterou herečka při jedné hádce vychrstla partnerovi do obličeje.

Ponižujícím gestem vyvrcholila hádka o amerických prezidentských kandidátech z řad demokratů. Brad Pitt podporuje černošského uchazeče o nominaci Baracka Obamu, Angelina by nejraději viděla v Bílém domě jeho rivala Johna Edwardse. Kvůli této volbě ji partner nazval nevyzrálou až dětinskou, načež půvabná herečka vybuchla a polila ho vínem.

"Brad na její útok reagoval naprosto klidně," píše časopis Life and Style Weekly. "Beze slova si utřel obličej a šel se převléknout."
"Nicméně dovolená, která měla zacelit trhliny v jejich vztahu, se proměnila ve fiasko," soudí reportéři týdeníku In Touch. "Nadále sice hrají kvůli dětem harmonicky žijící dvojici, ve skutečnosti už spolu nejsou šťastní." Dokonce se prý už dohadovali, jak upraví vzájemný styk s Maddoxem, Zaharou, Paxem a Shiloh po případném rozchodu. Další zdroje dodávají, že Brad je už unaven a roztrpčen Angelininou snahou profilovat se jako Matka Tereza z Hollywoodu, neustálým cestováním po světě a plněním jejích rozmarů.

Experti z oblasti medicíny a psychologie spatřují příčiny partnerských rozporů v až chorobném úbytku Angelininy hmotnosti.
"V posledních měsících hubne doslova před očima a dnes váží necelých 45 kilogramů," připomínají. Herečka sice úbytek na váze připisuje smrti své matky, s níž se stále nedokázala duševně vyrovnat, odborníci však soudí, že má hlubší příčiny.
"Nejlepší by pro ni bylo," souhlasí s nimi jeden z přátel herecké dvojice, "kdyby ji Brad donutil co nejrychleji navštívit kliniku pro léčbu zažívacích potíží."

Incident se sklenkou vína nebyl podle jeho názoru ničím jiným, než Angelininým zoufalým voláním o pomoc.
Reklama