Pro většinu mužů má perfektní postavu. Ovšem nejen muži si všímají její líbivé siluety. I ženy se vyptávají, jak to dělá, že vypadá tak skvěle. Avšak i přesto, že slyší neustále nějaké lichotky, velmi se stydí, především při sexu. Ten provozuje jedině potmě, nebo oblečená.

sex

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Anežka celý život sportuje. Není se tak čemu divit, že její postava je pro oko okolí velmi příjemná. Ona však to vnímá jinak. Ne, že by si nebyla vědoma své parádní figury, ale má jistý blok. Vlastně ani neví, jak to pořádně popsat. „Mám to již dlouhá léta. Vím, že se mužům líbím, lichotí mi to, ale když dojde na sex, probudí se ve mně velká stydlivka. Pro někoho to je možná roztomilé, ale po čase to pánům vadí. Kromě jednoho vážného vztahu jsem dlouhé roky sama.“ Mladá sportovkyně sex miluje, ale jen, když je to potmě. Zvládne se vysvléct do spodního prádla. Sex mě baví, ale nechci, aby mě někdo u toho očumoval. Prostě se mi nelíbí nahá těla.“

Když se žena musí svléci, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.
 Mae West

(www.citaty.net)

Ač se nezdá, že by se jednalo o nějaký zásadní problém, Anežka to vnímá jinak. Často si její partneři klepou na čelo a jí samotné to vadí, ale nemůže s tím nic dělat. Respektive ani nechce. Nevidí důvod, proč by se před někým měla ukazovat v rouše Evině. Na otázku, jestli počítá s tím, že někdy odhodí všechny svršky, odpověděla kladně. „Ano, někdy to asi přijde, ale až s tím, kdo bude za to stát. Tomu se klidně nahá předvedu, ale proč bych to měla dělat teď? Chci si ponechat nějaké své tajemství. Tak by to měly udělat všechny ženy, ne se lacině svlékat a předvádět vše, hlavně každému!“ uzavírá rozhodně Anežka.


Jiná odpověď (napište do diskuze)Čtěte také:

Reklama