Čtenářka Pavlína v příspěvku píše:

Možná až tak moc to přímo s magií nesouvisí (tedy s čarováním) :-), ale mám pár zkušeností s duchy.

Začalo to, když jsem pracovala na staré tvrzi. Místní duch s námi rád laškoval, jenže za mnou chodil až na "návštěvu" domů. "Jednou jsem ho i v polospánku zahlédla. Skončilo to, až když jsme se přestěhovali.

Vzhledem k tomu, že podobné pocity mívám, když jedeme kolem některé bouračky, sanitky... Mám pocit, že jim připadám jako záchytný bod, který by mohl pomoci.

Ne, že bych je viděla či slyšela. Je to prostě jen pocit. Neporadila bys mi, kam se obrátit. Asi bych byla dobré médium, ale vzhledem k tomu, co jsem slyšela za historky se mi nechce moc experimentovat s vyvoláváním duchů. Navíc vím o pár místech, kde mě popadá panická hrůza za slunného dne a v doprovodu.

Možná je to jen o odvaze, ale já se bojím nerada a navíc se cítím zranitelná, historky druhých mě rozhodně nepovzbudily.  :-)
Díky moc za radu
Aneten / Pavlína

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj Pavlíno, mám to také a hodně žen, které jsou stejně nastavené. Prostě je to o tom, že o bouračce vím dřív, než k ní přijedu, protože je mi zle. Za volantem je to na pytel. Mívám to ale i tehdy, když jsem doma. Je to iracionální a člověku to dojde za pár minut, když slyší jak blízko přijíždí sanita. Nemusí to být o tom, že bys měla cokoli akčně dělat. Hlavně buď ráda, protože ten, na koho se napojuješ, je živý. Čili jestli chceš, můžeš na postižené pomyslet a přát si, aby byli silní a uzdravili se. Pomůže to a hodně. Na spiritismus se vykašli, buď médiem pro živé. Je to lepší. Míša

Cokoli vás dnes kolem magie zajímá je tématem pro váš přispěvek.

  • Věříte v magii?
  • Máte doma nějakou magickou příručku?
  • Vykonali jste sami někdy nějaký magický rituál?
  • Jak se vůbec díváte na pojem magie v 21.století?
  • Stalo se vám někdy něco, co si neumíte vysvětlit?

Pište všechno, co vás napadá v souvislosti s tímto tématem, už od této chvíle na redakce@zena-in.cz

Reklama