Aneta Vignerová, modelka a miss ČR 2009, během čtvrtečního festivalového večera oslnila všechny přítomné v originálních šatech z recyklovaných hliníkových kapslí Nespresso.

aneta vignerová

„Šaty navrhla Katka Geislerová a jsou vyrobeny z recyklovaných kapslí od kávy Nespresso, která je oficiální kávou a jedním z hlavních partnerů festivalu. To, že jsem dostala jedinečnou příležitost obléct Nespresso šaty, je pro mě velká čest. A navíc mi takhle nehrozí, že bych ve stejném outfitu potkala někoho dalšího,“ řekla s úsměvem Aneta.

kafe

Aneta, stejně jako spousta dalších slavných tváří, věnovala knihu do festivalové knihovničky ve Finlandia stanu, a poté se přesunula za barový pult, kde si za pomoci profesionálů vyzkoušela namíchat koktejl s kávou Nespresso, a to Finlandia Coffee date.

vignerová

A jak se Aneta v šatech z kávových kapslí cítila? „Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, jsou velmi pohodlné. Rozhodně to ale není model na denní nošení. Díky použitému materiálu jsou šaty velmi neobyčejné, také proto si žádaly neobyčejné uvedení. Katka na nich pracovala několik měsíců a došila je už loni v listopadu, ale tady ve Varech mají vlastně svoji premiéru před takovým širokým publikem. Vary jsou v době festivalu místem, kde o nevšední zážitky není nouze, takže myslím, že se sem tyhle šaty velice dobře hodí.“

Reklama