Alkoholové okno a morální kocovina, dvě snad nejhorší věci, které se vám po divoké noci mohou stát. Zvláště v případě, když jste nařknuta z toho, že jste spala s kamarádčiným přítelem, ale nemůžete si za boha vzpomenout, jestli je to pravda.

Kamarádky na život a smrt. Takové přátelství měly Aneta a Petra. Vše se změnilo tehdy, kdy si Petra našla přítele a Anetě nesedl. Kvůli nejlepší kamarádce, která byla až po uši zamilovaná, ho Aneta akceptovala, snažila se. Alespoň do doby, než ho přistihla s jinou ženou. Jenže to není vše. Podle Petřina partnera se s ním Aneta nedávno měla vyspat. Ta ale neví, jestli je to pravda.

sex

„Asi před dvěma měsíci jsem ho načapala v jednom baru, jak se líbá s jinou. Když mě spatřil, hned za mnou běžel. Prosil mě, ať to Petře neříkám. Byla jsem naštvaná, ale neudělala jsem to.“ Po tomto incidentu se vztahy mezi nimi dost vyostřily. Anetina kamarádka to dávala za vinu jí, protože jejího přítele neměla ráda od začátku. „Několikrát jsem Petře chtěla vpálit, co jsem viděla, ale vím, že bych jen přilila olej do ohně. Raději jsem se snažila této dvojici vyhýbat. Mrzelo mě, že naše přátelství je kvůli takovému ubožákovi narušené.“

Nenechte si ujít:

Před pár dny se obě kamarádky sešly u večeře. Poklidný večer ale skončil dosti nepříjemnou situací. „Rozhodly jsme se, že ještě zajdeme na drink. Do našeho oblíbeného baru přišel i Petřin přítel s bráchou. Nebyla jsem nadšená, ale díky alkoholu jsem to dávala. Poslední, co si pamatuji, je to, že jsem tančila s Petřiným přítelem „hříšňák“. Pak mám okno, spíš tedy pořádnou výlohu.“

Druhý den Anetě volala kamarádka. „Začala křičet, co si myslím, proč jsem to udělala, že jsem mrcha atd. Nechápala jsem. Údajně jsem se měla vyspat s jejím přítelem. Prý se přiznal. Myslela jsem, že tam celou dobu byla s námi, ale odešla, protože jí nebylo dobře.“ Aneta se snažila zjistit, co se stalo. Na svém těle nenašla žádné stopy po nechtěném sexu. Jen roztrhané punčochy, ale to připisovala podroušenému stavu. Přijde jí nepravděpodobné, že by se to opravdu stalo. Nikdo z účastněných nebyl schopen říct, co se vlastně odehrálo. „Nezbývá mi nic jiného, než čekat a doufat, že se tahle situace uklidní a konečně se dozvím pravdu. Myslím si, že je to z jeho strany jen velmi dobře promyšlený tah,“ uzavírá vyprávění Aneta.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama