a ušetří tak prý spoustu peněz naše čtenářka, která se podepsala jako Andula. Možná by to stálo za úvahu. Každou cestu na hory mít novou výbavu a přitom nevyhodit tisíce.

Milá redakce a ži-nky. Dnešní téma mě docela zaujalo a tak bych se ráda přidala se svou zkušeností. Tak jako většina žen tady(alespoň těch, co dnes napsaly) to se zimním sportovním nijak nepřeháním. Však se mi to také vymstilo a mám nějaké dvě, tři kila navíc. Slibuji si jako ostatě asi většina z vás, že s tím budu muset začít něco dělat. Hned jak mile se trochu oteplí, začnu běha, abych se dostala na svou předzimní váhu. Z vlastní zkušenosti vím, že dříve to stejně nemá smysl. Dokud je zima, je to zbytečné trápení a kila dolů ¨nejdou. Ale o tom jsem vlastěn ani psát nechtěla.

V zimě občas zajedu na hory, hlavně s dětmi, když mají jarní prázdniny. A k tomu účelu si vybavení vždycky půjčím. Výstroj v půjčovně, kde mají obrovský výběr i těch posledních modelů a oblečení od sestry, která je poměrně aktivní lyžařka a oblečení na lyže má spoustu. Máme stejnou postavu, a v těch volných věcech se nějaký ten rozdíl ztratí.

Takže na svah vžydycky vyjedu v super vybavení a nikdo neví, že není moje. Ale na tom vlastěn nesejde. Ušetřím pěkných pár korun a za ty se nemusí na horách omezovat.

Doporučuji to všem

S pozdravem Andula

Milá Andulo, díky za zajímavý názor, možná by stál za úvahu

Text nebyl redakčně upraven

Reklama